Stas SUSHKOV
unread,Sep 3, 2009, 6:20:42 AM9/3/09Sign in to reply to author
Sign in to forward
You do not have permission to delete messages in this group
Either email addresses are anonymous for this group or you need the view member email addresses permission to view the original message
to Rus-Rebreanu Alin-Florin, Jani Monoses, Adi Roiban, Varga Levente, ionutjula, cjlug
On Thu, 2009-09-03 at 06:19 -0400, Rus-Rebreanu Alin-Florin wrote:
> Azi la 18:00, pe baritiu inspre parcul central.
>
> N-am vazut mesaj nicaieri asa ca m-am gandit sa dau eu sa nu ramana
> iar careva in afara
Să luați și caietele de System Theory să-mi explicați pe-acolo :)
>
>
--
() Campania Panglicii în ASCII
/\ http://stas.nerd.ro/ascii/