nabídka akcí na léto

10 views
Skip to first unread message

Michalec Zdeněk

unread,
Jun 19, 2021, 7:07:58 AM6/19/21
to Chlapi-Informace (chlapi-informace@googlegroups.com)

Ahoj chlapi, prázdniny se blíží a začínáme se postupně vracet k normálnímu životu. Dovoluji si vám proto nabídnout pár méně obvyklých příležitostí jak prožít pár volných dní ať už sami v chlapské partě, tak třeba s celými rodinami.

Především vás ještě jednou zvu na zářijové setkání v Nesměři s názvem Cesta muže. Přihlášky stále chodí, ale volných míst je pořád dost. Více informací najdete na našem webu (odkaz).

Nosným tématem tohoto setkání je Akce a kontemplace. Myslím, že s tím velmi dobře koresponduje následující prosba o pomoc z Komunity Blahoslavenství v Dolanech:

Milí chlapi, srdečně vás zdravím z Dolan z Komunity Blahoslavenství. Chci vás pozvat na brigádu na dřevo, mohlo by to být takové dobré chlapské setkání. Tuto brigádu plánujeme na 16.-17. 7.2021 (pátek-sobota). Kdo chcete, tak můžete přijet už ve čtvrtek večer. V pátek ráno bude mše svatá v 7:00 a pak začínáme v 8:30. Konkrétně budeme kácet takový lesík mezi poli, to dřevo budeme řezat a ukládat. Bude to takových 10-15 vleček. Potřebovali bychom vydatnou pomoc, každá ruka bude dobrá. I když přijedete na jeden den, tak to bude pro nás velká pomoc. Pokud si můžete vzít motorovou pilu bude to vítané. Prosím, abyste dali předem vědět, abychom podle toho mohli navařit a doladit práci. Předem díky za vaši pomoc a pěkný den.

Vojtěch

Mnozí z nás do komunity jezdí a moc rádi se tam vracíme. Pokud jste tam ještě nebyli, nabízí se vám ideální příležitost toto požehnané místo poznat 😊

A ještě jedna důležitá poznámka. Na tuto brigádu je možné přijet i se ženami. Také pro ně se najde vhodná práce. V případě zájmu se více dozvíte zde.

Možná by někoho z vás také mohla zaujmout nabídka CK Křížek určená jak pro jednotlivce, tak pro celé rodiny. Ve spolupráci s touto malou cestovní kanceláří jsme v minulých letech podnikli několik poutních cest do Izraele a vždy to bylo skvělé. Jak organizace, tak celý duchovní program. Další plánovaná cesta se loni na podzim nemohla uskutečnit, ale v mezičase nám přišla zajímavá nabídka týdenního letního poznávání Prahy s duchovním programem. Píše se v ní mimo jiné:

Někdy v posledních 15 letech jste společně s naší cestovní kanceláří navštívili Svatou zemi v rámci jedné z našich duchovních cest. Věřím, že na tuto cestu rádi vzpomínáte. Již více jak rok nám však současná situace brání pokračovat v tomto díle a proto hledáme cesty, jak naše zkušenosti využít i v domácím, českém prostředí. Snažíme se proto nabídnout to, co naše cesty do Izraele charakterizovalo, i u nás doma: duchovní inspiraci, kulturní poznání a příjemné společenství. Připravili jsme proto na měsíc červenec týdenní pobytový program v Praze, při kterém představujeme Prahu poněkud jinak, než ji běžný mimopražský návštěvník zná. S duchovním programem, s návštěvou míst známých, ale i míst, kam „se běžně nechodí“, s příjemným ubytováním v poutním domě sester benediktinek na Bílé Hoře a v nevelké skupině osob (max. 18 osob). Přijmete-li naše pozvání, slibuji, že nebudete litovat. A my budeme velmi vděční a rádi, že po více jak roce budeme moci nabídnout to, o čem se domníváme, že má smysl a může Váš potěšit. Bližší informace v případě zájmu naleznete v přiloženém letáku či na naší webové stránce: www.ckkrizek.cz.

Přeji vám pokojné prožití dovolených a těším se na setkání na některé z chlapských akcí.

Zdeněk Michalec

 

 

 

Letáček Prázdniny v Praze.pdf
Reply all
Reply to author
Forward
0 new messages