FW: víkend pro táty s dětmi s expedicí do jeskyní... od 22. do 24. října 2021

2 views
Skip to first unread message

Michalec Zdeněk

unread,
Sep 8, 2021, 10:06:59 AM9/8/21
to Chlapi-Informace (chlapi-informace@googlegroups.com)

Přátelé, předávám pozvánku na oblíbenou expedici tátů dětmi.

Více informací najdete na odkazu níže.

Zdeněk Michalec

 

 

From: Josef Zaboj <zaboj...@ado.cz>
Sent: Wednesday, September 8, 2021 1:53 PM
To: Michalec Zdeněk <michale...@inset.com>
Subject: víkend pro táty s dětmi s expedicí do jeskyní... od 22. do 24. října 2021

 

 

Ahoj Zdenku, tak pořádám první letošní ( po zrušení květnového) víkend tátů s dětmi s expedicí do jeskyní, prosím o přeposlání chlapům (nemusíš to omezovat na Moravu, jezdívají i z Čech.) Díky moc…

 

Takže chlapi a tátové, pokud jste pro dobrodružství a náležitě flexibilní zvu vás na víkend pro toce s dětmi s průzkumem veřejně nepřístupných jeskyní (samozřejmě pod dohledem jeskyňářů) a od 22. do 24. října. Takže pokud do toho půjdete, můžete spolu s dětmi a s ostatními chlapy zažít skvělý víkend… více zde:

https://rodinnyzivot.cz/2021/09/08/vikend-pro-otce-s-detmi-2/

 

Na viděnou v Javoříčku…

Josef Záboj

Diecézní centrum pro rodinu , Olomouc

 

Disclaimer a informace o zpracování osobních údajů

Informace v této zprávě jsou důvěrné a jsou určené pouze pro zamýšleného adresáta. Pokud nejste zamýšleným adresátem této zprávy, informujte, prosím, odesílatele a zprávu bezodkladně smažte. Osobám odlišným od zamýšleného adresáta je zakázáno jakkoli šířit, distribuovat či kopírovat tuto zprávu nebo jeho obsah či jeho části. Obsahuje-li zpráva cenovou nabídku, je tato nabídka předmětem obchodního tajemství a adresát není oprávněn ji předávat třetímu subjektu. Přestože tato zpráva byla prověřena antivirovým programem, je na zodpovědnosti příjemce prověřit si bezpečnost zprávy a příloh. Zpracování osobních údajů související s touto zprávou provádí Arcibiskupství olomoucké, IČ: 004 45 151, se sídlem Wurmova 562/9, 779 00 Olomouc. Obecnou informaci o zpracování osobních údajů tímto subjektem naleznete na adrese www.ado.cz/gdpr.

Reply all
Reply to author
Forward
0 new messages