FW: výzva k chlapům

17 views
Skip to first unread message

Michalec Zdeněk

unread,
Jul 9, 2020, 11:02:04 AM7/9/20
to Chlapi-Informace (chlapi-informace@googlegroups.com)

Ahoj chlapi, předávám prosbu Josefa Záboje. Na to číslo časopisu s tématem Srdce muže se určitě podívejte.  Bylo dost podařené.

Za pomoc Rodinnému životu se přimlouvám. Dělají záslužnou práci a v této době to nemají vůbec snadné.

Zdenek Michalec

P.S.: V tom chystaném čísle vyjde u malá upoutávka na naše chlapské akce.

 

 

………………………………………………………

Chlapi, rád bych vás požádal o pár minut vašeho času… prosím o vyplnění malé ankety: https://forms.gle/drUy3sCmhgjzq5gD7

Jejíž obsah by se měl objevit v dalším čísle časopisu Rodinný život (který mimochodem letos slaví 30 let) pod  názvem: “Krize mužství“.

Je skutečností, že časopisy díky dostupnosti internetu skomírají a výjimkou není ani ten náš… pokud by vás jeho náplň zaujala, viz: www.rodinnyzivot.eu a rozhodli se ho do své rodiny předplatit, bylo by to super… (těch 225 Kč za roční předplatné není myslím mnoho…jak popř., objednat najdete na stánkách časopisu a díky moc za případnou podporu)

 

Na poděkování za vyplnění ankety a jako malou „ochutnávku“ posílám odkaz na číslo s názvem „Srdce muže“, ve kterém najdete třeba rozhovory s Václavem Vackem, Petrem Glogarem, Marianem Kufou… mám za to, že stoji za přečtení…

Požehnané letní dny vám z Olomouce přeje z Diecézního centra pro rodinný život

Josef (Benedikt) Záboj

Časopis zde: https://drive.google.com/file/d/1slPesh7T8zyJwOwwd7A36j4Z3-QlRA3y/view?usp=sharing

 

 

Disclaimer a informace o zpracování osobních údajů

Informace v této zprávě jsou důvěrné a jsou určené pouze pro zamýšleného adresáta. Pokud nejste zamýšleným adresátem této zprávy, informujte, prosím, odesílatele a zprávu bezodkladně smažte. Osobám odlišným od zamýšleného adresáta je zakázáno jakkoli šířit, distribuovat či kopírovat tuto zprávu nebo jeho obsah či jeho části. Obsahuje-li zpráva cenovou nabídku, je tato nabídka předmětem obchodního tajemství a adresát není oprávněn ji předávat třetímu subjektu. Přestože tato zpráva byla prověřena antivirovým programem, je na zodpovědnosti příjemce prověřit si bezpečnost zprávy a příloh. Zpracování osobních údajů související s touto zprávou provádí Arcibiskupství olomoucké, IČ: 004 45 151, se sídlem Wurmova 562/9, 779 00 Olomouc. Obecnou informaci o zpracování osobních údajů tímto subjektem naleznete na adrese www.ado.cz/gdpr.

Reply all
Reply to author
Forward
0 new messages