Víkend pro otce s dospívajícím synem Aneb: „Mnoho mužů má děti, ale málo dětí má otce!“

12 views
Skip to first unread message

Ing. Růžička František

unread,
Jan 19, 2022, 2:20:33 AMJan 19
to chlapi-i...@googlegroups.com

Ahoj chlapi,

posílám nabídku na září 2022 na Víkend pro otce s dospívajícím synem I. (syn 16-18 let). Nejedná se ovšem pouze o jeden víkend, ale jde nám o doprovázení synů dospíváním do dospělosti. Proto se přihlaste jen vy, co to myslíte vážně a budete ochotni v tomto své syny podporovat. O akci je veliký zájem a bývá do ½ hodiny plno, tak příliš neváhejte.

Pakliže syn absolvuje Víkend pro otce s dospívajícím synem I. a II. a  sám se účastní alespoň dvou víkendů už jen pro syny tj. Víkend pro syny III., IV., V. , může se účastnit závěrečné akce Brána dospělosti (což jsou netradiční duchovní cvičení na téma iniciace synů do dospělosti).

Postup přihlášení na tuto první akci je prostý. Na našem webu:  http://www.centrumprorodinu.cz/  po pravé straně ve sloupečku Novinky se těsně před 19.00 dne 31.1. 2022 (letos je to pondělí) objeví nabídka na Víkend pro otce s dospívajícím synem I. s přihláškou. Na tomto webu se dozvíte více i o jednotlivých víkendech.

 

 Důležité upozornění  k pořadí přihlášených:

Upozorňuji, že bude potřeba nejspíš dvojí očkování (popřípadě 3. očkování), tak jako je tomu dnes. Bez toho se nelze ubytovat a tím pádem zúčastnit…

Z kapacitních i organizačních důvodu se víkendu může účastnit maximálně 30 dvojic.  Je jediná možná forma přihlášení je písemnou formou s vlastnoručními podpisy, ale abychom byli schopni určit pořadí přihlášených a jejich náhradníků, postupujte dle těchto pokynů:

 1.   Dejte prosím, nejprve přečíst pokyny svým synům. Poté se jich zeptejte, zda jsou ochotni s vámi jet a tím se uchráníte případným budoucím zklamáním.

 2.   Uvedenou přihlášku na konci pokynů vyplňte v počítači a zašlete emailem na adresu: FRANTISE...@MUKRUPKA.CZ

 3.   Vytiskněte vyplněnou přihlášku, oba podepište a zašlete ji poštou na adresu: Centrum pro rodinu, z.s., Husitská 128/32, 417 41 Krupka 3.

 4.   Po vašem emailovém přihlášení počkáme 10 dní na podepsaný originál přihlášky. Kdo, ale nezašle originál poštou, do deseti dnů bude jeho místo nabídnuto další dvojici v pořadí, která postupovala dle našich pokynů.

 5.   Po té, co se ale přihlásíte, dbejte prosím na to, že jste oba chlapi a vaše slovo platí a hlaste všechny případné změny.

 Děkujeme Vám za pochopení.

 Hezký čas přeje

František svobodný chlap z Růže

frantise...@mukrupka.cz

http://www.centrumprorodinu.cz/

 

 

Reply all
Reply to author
Forward
0 new messages