Warszawa, wt 29.10.2013, 18:30, Mito - wykład Agaty Grabowskiej o wynikach badań, z którymi nie wiadomo, co zrobić:

7 views
Skip to first unread message

Aga Szostek

unread,
Oct 16, 2013, 3:11:23 AM10/16/13
to chip...@googlegroups.com, agata.g...@cpc.pl
Witam serdecznie,
Jeszcze przed serią WUDów, chciałabym wszystkich bardzo serdecznie zaprosić na wykład Agaty Grabowskiej, o tym, co można wyciągnąć z badań, które w zasadzie wydają się zbędne:)

Wykład odbędzie się 29-go październia (wtorek) o godz. 18:30 w Cafe Mito przy ul. Waryńskiego 28, Warszawa

Chciałabym zaznaczyć, że na waszą prośbę przełożyliśmy godz. wykładu na 18:30:)

O czym opowie Agata?

Każdego dnia rozmaite instytucje produkują niezliczone masy informacji, które nie są wykorzystywane, poddawane żadnej obróbce ani archiwizacji. Trafiają do śmieci, choć mogą dać odpowiedzi na wiele ważkich pytań oraz mnóstwo inspiracji.  Cóż z tego, jeśli nie dotyczą bezpośrednio rozważanego  konceptu produktu, opakowania czy strategii komunikacji - trafiają do kosza. Co by jednak było gdyby zebrać tego pozornie nikomu niepotrzebne śmieci, nadstawić pilnie ucha, wyłowić ciekawe uwagi, wyciągnąć wnioski – wykonać recykling wiedzy.  A potem zebrać to wszystko w księdze wiedzy odrzuconej, ale poddanej wtórnej obróbce, przetworzonej i systematycznie zanalizowanej. TrashBook jest opisem, i efektem, takiej właśnie próby.

Kilka słów o Agacie:

Senior Discovery Consultant CPC, grupa DDB. Dr socjologii, wykładowca akademicki na UW i strateg. Wiceprezes Polskiego Towarzystwa Badaczy Rynku i Opinii. Współautorka serii raportów „Teczka Trendów“. Zajmuje się strategią marketingową, szczególnie w zakresie pozycjonowania, architektury marki i strategii komunikacji. Obecnie pracuje w agencji strategicznej CPC, należącej do grupy DDB. Do stycznia 2013 - w dziale strategii agencji McCann Warsaw na stanowisku Human Isight Director. Pracowała m.in. dla takich Klientów jak Coca Cola, Kompania Piwowarska, PKO S.A, L‘Oreal, Grupa Azoty, Play.

 Serdecznie zapraszamy,
CHI Polska
Reply all
Reply to author
Forward
0 new messages