Cześć
Mam taką i próbuję grać w F1 2001 od EA SPORTS
Nie da się jechać.
reaguje z opóźnieniem i niedokładnie. Zmieniam ustawienia kalibracji,
czułości i nieczułośći już trzy dni i nie przejechałem pożądnie ani jednego
kółka. Jak to cholerstwo ustawić i czy w ogóle się da ?
pozdrawiam