Z poważaniem
Jerzy Sikora
A przeszedłeś na peron? Jeżeli nie to idź do gościa , który siedzi w oknie i
pokaż mu dokumenty (albo bi bilet - dokładnie nie pamiętam) klawiszem
Używania. Otworzy ci drzwi. Na peronie zabij nożem żołnierza i poszukaj
drzwi do łazienki (od środka łazienki nie dawało się ich otworzyć). Jak
natrafisz na drzwi przy których pokaże się ikonka kłódki to przytrzymaj
klawisz używania aż pasek postępu dojdzie do końca i drzwi się otworzą.
Teraz idź z gościem z którym dotarłeś tu ciężarówką do pociągu. Po krótkiej
rozmowie z nim poszukaj na peronie drugich drzwi które dadzą się otworzyć,
(przed rozmową nie dadzą się otworzyć)
a dalej już próbuj sam.
> Ponadto strzela do mnie jedyny żołnierz
> którego nie mogę zabić bo kończy się rozgrywka.
???. Nie powinien. Chyba że włazisz mu przed oczy. Rzuć mu w plecy nożem.
Pamiętaj tylko o zbieraniu noży spowrotem bo ci ich zabraknie.
Generalnie lepiej nozem jest rzucać, podobno niektórzy gracze twierdzą że
można załatwić żołnierzy cięciem w kark, ale mi to się nigdy nie udało,
zawsze pierwsze trafienie nie zabijało , a jak żołnierz nie zginie od
pierwszego ciosu to Mission Failed .
>Ktoś mi mówił, że trzeba wydać jakieś
> polecenie tym dwóm facetom ale nie mam pojęcia jak to uczynić i jakich
> klawiszy użyć.
To ci źle mówił :) Ten od którego dostałes walizkę już nie jest do niczego
potrzebny i tam zostaje.
A ten drugi czeka aż otworzysz mu drzwi w łazience od strony peronu.
SlavekZ
Witaj SlavekZ
Nie wiem albo ja jestem tępy albo moja gra jest inna ??
Przyjechałem ciężarówką z gościem za którym poszedłem do jedynego otwartego
pomieszczenia
na tym poziomie, tam spotkałem dtugiego, który dał mi teczkę.
Od tygodnia utknąłem na tym poziomie i bij zabij nie zauważyłem żadnego
gościa siedzącego w oknie
któremu mógłbym pokazać bilet!
Niestety nie dotarłem do peronu.
Może czegoś wcześniej nie wykonałem i facet w oknie się nie pojawił ???
Z poważaniem
Jerzy Sikora
P.S. Napisz czy ci sie udalo.... :)
-------------------| |\,,,|\
ARBI ( 'v' )
ar...@post.pl <('''''''')>
GG 81402 '' ''
-------------------|^|^|^|^|^|^|^|^|^|
--
Archiwum grupy: http://niusy.onet.pl/chip.gry
Z poważaniem
Jerzy Sikora
> >
> > P.S. Napisz czy ci sie udalo.... :)
> Dzięki serdeczne.
> Po prostu nie znałem polecenia Use.Teraz ustawiłem w opcjach na U
> i od razu wszedłem na peron itd. Dzięki za podpowiedź.
> Ciekawy jestem czy są jakieś inne polecenia i jakie niespodzianki
> klawiszologii jeszcze mnie spotkają?
Raczej już nie :)
Jedno co ci bym podpowiedział, to wyrzucaj broń której nie potrzebujesz, a
dzieki temu będziesz mógł podnieść inną.
Np: może być taka sytuacja że masz M16 i kałacha, a przydałby ci się
shotgun. Ponieważ jest limit obciążenia, nie mozesz mieć wszystkich broni na
raz.
Te dwa pierwsze używają tej samej amunicji więc jednego z nich możesz się
pozbyć. (o ile dobrze pamiętam to domyślnie klawisz T powoduje wyrzucenie
broni trzymanej w ręku). A shotgun jest niezastąpiony w starciach na małą
odległość.
Na innej grupie widziałem że duża ilość graczy miała problem z podniesiem
Sama z ziemi.
W jednym z etapów trzeba go zanieść do karetki. Ale na razie nie będę ci
podpowiadał , nie jest to duży problem, a o ile przyjemniej się gra jak do
wszystkiego samemu się dochodzi :)
SlavekZ