Google Groups no longer supports new Usenet posts or subscriptions. Historical content remains viewable.
Dismiss

SOF 2 - Train Station

0 views
Skip to first unread message

Jerzy Sikora

unread,
Jun 25, 2002, 4:38:32 PM6/25/02
to
Nie jestem orłem w grach zręcznościowych lecz Soldier of Fortune 2 wyjątkowo
mnie wciągnął.
Nie znam języka angielskiego i od tygodnia utknąłem na poziomie TRAIN
STATION.Spotkałem tam
jakiegoś sprzymierzeńca, który dał mi teczkę a następnie ustawił się przy
zamkniętych drzwiach.( jest ich tutaj dwóch)
Wszystkie drzwi są zamknięte, sprawdziłęm już wszystko co mogłem i nic.
Ponadto strzela do mnie jedyny żołnierz
którego nie mogę zabić bo kończy się rozgrywka.
Kompletnie nie wiem co dalej robić.Ktoś mi mówił, że trzeba wydać jakieś
polecenie tym dwóm facetom ale nie mam pojęcia jak to uczynić i jakich
klawiszy użyć.
Proszę pomóżcie.

Z poważaniem
Jerzy Sikora

SlavekZ

unread,
Jun 28, 2002, 5:08:49 AM6/28/02
to

Użytkownik "Jerzy Sikora" <jerzys...@poczta.onet.pl> napisał w wiadomości
news:3d18...@news.vogel.pl...

> Nie jestem orłem w grach zręcznościowych lecz Soldier of Fortune 2
wyjątkowo
> mnie wciągnął.
> Nie znam języka angielskiego i od tygodnia utknąłem na poziomie TRAIN
> STATION.Spotkałem tam
> jakiegoś sprzymierzeńca, który dał mi teczkę a następnie ustawił się przy
> zamkniętych drzwiach.( jest ich tutaj dwóch)
> Wszystkie drzwi są zamknięte, sprawdziłęm już wszystko co mogłem i nic.

A przeszedłeś na peron? Jeżeli nie to idź do gościa , który siedzi w oknie i
pokaż mu dokumenty (albo bi bilet - dokładnie nie pamiętam) klawiszem
Używania. Otworzy ci drzwi. Na peronie zabij nożem żołnierza i poszukaj
drzwi do łazienki (od środka łazienki nie dawało się ich otworzyć). Jak
natrafisz na drzwi przy których pokaże się ikonka kłódki to przytrzymaj
klawisz używania aż pasek postępu dojdzie do końca i drzwi się otworzą.
Teraz idź z gościem z którym dotarłeś tu ciężarówką do pociągu. Po krótkiej
rozmowie z nim poszukaj na peronie drugich drzwi które dadzą się otworzyć,
(przed rozmową nie dadzą się otworzyć)
a dalej już próbuj sam.

> Ponadto strzela do mnie jedyny żołnierz
> którego nie mogę zabić bo kończy się rozgrywka.

???. Nie powinien. Chyba że włazisz mu przed oczy. Rzuć mu w plecy nożem.
Pamiętaj tylko o zbieraniu noży spowrotem bo ci ich zabraknie.
Generalnie lepiej nozem jest rzucać, podobno niektórzy gracze twierdzą że
można załatwić żołnierzy cięciem w kark, ale mi to się nigdy nie udało,
zawsze pierwsze trafienie nie zabijało , a jak żołnierz nie zginie od
pierwszego ciosu to Mission Failed .

>Ktoś mi mówił, że trzeba wydać jakieś
> polecenie tym dwóm facetom ale nie mam pojęcia jak to uczynić i jakich
> klawiszy użyć.

To ci źle mówił :) Ten od którego dostałes walizkę już nie jest do niczego
potrzebny i tam zostaje.
A ten drugi czeka aż otworzysz mu drzwi w łazience od strony peronu.

SlavekZ

Jerzy Sikora

unread,
Jun 29, 2002, 1:01:45 AM6/29/02
to
> A przeszedłeś na peron? Jeżeli nie to idź do gościa , który siedzi w oknie
i
> pokaż mu dokumenty (albo bi bilet - dokładnie nie pamiętam) klawiszem
> Używania. Otworzy ci drzwi. Na peronie zabij nożem żołnierza i poszukaj
> drzwi do łazienki (od środka łazienki nie dawało się ich otworzyć). Jak
> natrafisz na drzwi przy których pokaże się ikonka kłódki to przytrzymaj
> klawisz używania aż pasek postępu dojdzie do końca i drzwi się otworzą.
> Teraz idź z gościem z którym dotarłeś tu ciężarówką do pociągu. Po
krótkiej
> rozmowie z nim poszukaj na peronie drugich drzwi które dadzą się otworzyć,
> (przed rozmową nie dadzą się otworzyć)
> a dalej już próbuj sam.

Witaj SlavekZ
Nie wiem albo ja jestem tępy albo moja gra jest inna ??
Przyjechałem ciężarówką z gościem za którym poszedłem do jedynego otwartego
pomieszczenia
na tym poziomie, tam spotkałem dtugiego, który dał mi teczkę.
Od tygodnia utknąłem na tym poziomie i bij zabij nie zauważyłem żadnego
gościa siedzącego w oknie
któremu mógłbym pokazać bilet!
Niestety nie dotarłem do peronu.
Może czegoś wcześniej nie wykonałem i facet w oknie się nie pojawił ???
Z poważaniem
Jerzy Sikora


Arbi

unread,
Jun 29, 2002, 3:31:11 AM6/29/02
to
poprostu zeby mnie bola jak tego slucham....
od wysiadki z ciezarowki:
1. Chowasz bron (zeby jej nie bylo w lapkach :)
2. Przechodzisz przed dworcem obok strzanika
3. Kibel (teczka z paszportami i biletami ect...)
4. Sam wychodzisz z kibla podchodzisz do straznika (caly czas
nie pokazujesz giwery) ale za to pokazujesz straznikowi bilet
(poprostu wcisnij U - use - lub inny jaki masz do use- klawisz)
5. Wchodzisz na dworzec, wyciagasz giwere
6. Wchodzisz na peron
7. Czyscisz peron (nie zamiatasz, zabijasz ;)
8. W miedzyczasie, ten straznik tez przyleci to i jego do piachu...
9. Scenka w pociagu... ble ble ble
10. Poszukaj dyzurki czy czegos takiego...
11. Pomachaj wajchami (nie pamietam juz dokladnie)
12. Zapierdzielaj na Bane bo ci zwieje :)

P.S. Napisz czy ci sie udalo.... :)


-------------------| |\,,,|\
ARBI ( 'v' )
ar...@post.pl <('''''''')>
GG 81402 '' ''
-------------------|^|^|^|^|^|^|^|^|^|

--
Archiwum grupy: http://niusy.onet.pl/chip.gry

Jerzy Sikora

unread,
Jun 30, 2002, 3:33:25 PM6/30/02
to

> poprostu zeby mnie bola jak tego slucham....
> od wysiadki z ciezarowki:
> 1. Chowasz bron (zeby jej nie bylo w lapkach :)
> 2. Przechodzisz przed dworcem obok strzanika
> 3. Kibel (teczka z paszportami i biletami ect...)
> 4. Sam wychodzisz z kibla podchodzisz do straznika (caly czas
> nie pokazujesz giwery) ale za to pokazujesz straznikowi bilet
> (poprostu wcisnij U - use - lub inny jaki masz do use- klawisz)
> 5. Wchodzisz na dworzec, wyciagasz giwere
> 6. Wchodzisz na peron
> 7. Czyscisz peron (nie zamiatasz, zabijasz ;)
> 8. W miedzyczasie, ten straznik tez przyleci to i jego do piachu...
> 9. Scenka w pociagu... ble ble ble
> 10. Poszukaj dyzurki czy czegos takiego...
> 11. Pomachaj wajchami (nie pamietam juz dokladnie)
> 12. Zapierdzielaj na Bane bo ci zwieje :)
>
> P.S. Napisz czy ci sie udalo.... :)
Dzięki serdeczne.
Po prostu nie znałem polecenia Use.Teraz ustawiłem w opcjach na U
i od razu wszedłem na peron itd. Dzięki za podpowiedź.
Ciekawy jestem czy są jakieś inne polecenia i jakie niespodzianki
klawiszologii jeszcze mnie spotkają?

Z poważaniem
Jerzy Sikora


SlavekZ

unread,
Jul 1, 2002, 1:44:26 AM7/1/02
to

Użytkownik "Jerzy Sikora" <jerzys...@poczta.onet.pl> napisał w wiadomości
news:3d1f...@news.vogel.pl...
>

> >
> > P.S. Napisz czy ci sie udalo.... :)
> Dzięki serdeczne.
> Po prostu nie znałem polecenia Use.Teraz ustawiłem w opcjach na U
> i od razu wszedłem na peron itd. Dzięki za podpowiedź.
> Ciekawy jestem czy są jakieś inne polecenia i jakie niespodzianki
> klawiszologii jeszcze mnie spotkają?

Raczej już nie :)
Jedno co ci bym podpowiedział, to wyrzucaj broń której nie potrzebujesz, a
dzieki temu będziesz mógł podnieść inną.
Np: może być taka sytuacja że masz M16 i kałacha, a przydałby ci się
shotgun. Ponieważ jest limit obciążenia, nie mozesz mieć wszystkich broni na
raz.
Te dwa pierwsze używają tej samej amunicji więc jednego z nich możesz się
pozbyć. (o ile dobrze pamiętam to domyślnie klawisz T powoduje wyrzucenie
broni trzymanej w ręku). A shotgun jest niezastąpiony w starciach na małą
odległość.

Na innej grupie widziałem że duża ilość graczy miała problem z podniesiem
Sama z ziemi.
W jednym z etapów trzeba go zanieść do karetki. Ale na razie nie będę ci
podpowiadał , nie jest to duży problem, a o ile przyjemniej się gra jak do
wszystkiego samemu się dochodzi :)

SlavekZ


0 new messages