Miarka sie przebrala, gdy ocenzurowano i nie opublikowano mojej odpowiedzi
innemu uzytkownikowi. Moja notka brzmiala: "Dziekuje!", wczesniej pytalem o
cos, co bylo niezrozumiale w newsie. Jednoczesnie opublikowano inny
komentarz: wyjatkowo chamski i zawierajacy inwektywy.
Admini na WP zachowuja sie jak ojciec dyrektor i UB w jednej osobie. Po
pewnej zreszta analizie komentarzy mozna dojsc do wniosku, ze niektorzy
uzytkownicy sa w rzeczywistosci na uslugach WP i robia zwyczajnie klake
redaktorom. Na szczescie w tym kraju (jeszcze) mozemy sami decydowac co mamy
robic. Ja wiec zdecydowalem, ze WP bojkotuje.
Tym bardziej, ze jest masa innych serwisow w Internecie, w ktorych
interwencja adminow ogranicza sie wylacznie do cenzurowania pogladow
rasistowskich, wulgaryzmow itp. lub ew. jawnych klamstw. WP -- dla mnie --
to zwykla mafia szyta grubymi nicmi.
Pozdrawiam wszystkich,
Mr Di
Pozdrawiam Luke