Google Groups no longer supports new Usenet posts or subscriptions. Historical content remains viewable.
Dismiss

serwis o grach na WP

0 views
Skip to first unread message

Marek _at_ZMIEN_TO_

unread,
May 15, 2006, 11:41:54 AM5/15/06
to
jest on nienajgorszy, ale postanowiłem wiecej tam nie zagladac i skasowalem
adres z Ulubionych. Nie wiem jak inni gracze, ale moje komentarze sa
notorycznie cenzurowane. Zaznaczam, ze nie uzywam wulgaryzmow, nie obrazam
autorow innych komentarzy -- wystarczy aby moj tekst nie zgadzal sie w 100%
z pogladami WP i nie ma co liczyc, ze sie on ukaze.

Miarka sie przebrala, gdy ocenzurowano i nie opublikowano mojej odpowiedzi
innemu uzytkownikowi. Moja notka brzmiala: "Dziekuje!", wczesniej pytalem o
cos, co bylo niezrozumiale w newsie. Jednoczesnie opublikowano inny
komentarz: wyjatkowo chamski i zawierajacy inwektywy.

Admini na WP zachowuja sie jak ojciec dyrektor i UB w jednej osobie. Po
pewnej zreszta analizie komentarzy mozna dojsc do wniosku, ze niektorzy
uzytkownicy sa w rzeczywistosci na uslugach WP i robia zwyczajnie klake
redaktorom. Na szczescie w tym kraju (jeszcze) mozemy sami decydowac co mamy
robic. Ja wiec zdecydowalem, ze WP bojkotuje.

Tym bardziej, ze jest masa innych serwisow w Internecie, w ktorych
interwencja adminow ogranicza sie wylacznie do cenzurowania pogladow
rasistowskich, wulgaryzmow itp. lub ew. jawnych klamstw. WP -- dla mnie --
to zwykla mafia szyta grubymi nicmi.

Pozdrawiam wszystkich,
Mr Di


axelbest

unread,
Jun 5, 2006, 8:51:07 PM6/5/06
to
Moje komentarze natomiast nigdy nie zostały opublikowane na onecie (ŻADEN),
były to normalne komentarze, a nie żadne prowokacje i inne JASIE_Śmietany.
Chociaż nie bojkotuje onetu - nie rozumiem pewnych zagrywek i teraz w necie
coraz bardziej tak jak w życiu widzę że są równi i równiejsi. Już nie
wspomnę o chorych dysgrafikach/dysgrafach.


Luke

unread,
Oct 4, 2008, 7:24:08 AM10/4/08
to
Oj tam olejcie to lepiej i tak ludzie sięgają do gazetek i różnych
serwisów i bardzo dobrze się orientują na rynku ,a takie cenzurowanie
źle się odbije na serwisie WP ,poza tak tematem zauważyłem duże lizanie
dupy cd-proxxxxx który powoli monopolizuje rynek ;/
I wkurza mnie to reklamowanie ich krapów i pieprzenia co jest najlepsze
,dzisiaj za dużo tych reklam ,za dużo spamu i całego innego szajsu
-a co za dużo to niezdrowo...

Pozdrawiam Luke

0 new messages