vagabond
unread,Jan 1, 2008, 9:32:18 AM1/1/08You do not have permission to delete messages in this group
Either email addresses are anonymous for this group or you need the view member email addresses permission to view the original message
to
Mam kłopot: kiedy się ścigam z Razorem na samym końcu gry, po ukończeniu
ostatniego wyścigu, wyłącza mi się gra. Czy ktoś w was miał taki kłopot,
jeśli tak to jak sobie z nim poradził. Jeśli to ma jakiś wpływ to mam
wersje 1.3
Z góry dziękuje za pomoc
Pozdrawiam