Google Groups no longer supports new Usenet posts or subscriptions. Historical content remains viewable.
Dismiss

NfS MW wyłącza mi się gra - pomocy

1 view
Skip to first unread message

vagabond

unread,
Jan 1, 2008, 9:32:18 AM1/1/08
to
Mam kłopot: kiedy się ścigam z Razorem na samym końcu gry, po ukończeniu
ostatniego wyścigu, wyłącza mi się gra. Czy ktoś w was miał taki kłopot,
jeśli tak to jak sobie z nim poradził. Jeśli to ma jakiś wpływ to mam
wersje 1.3
Z góry dziękuje za pomoc
Pozdrawiam
0 new messages