tema recuperare IA

0 views
Skip to first unread message

Dima Dimcea

unread,
Apr 23, 2008, 12:31:06 PM4/23/08
to c2-...@googlegroups.com
Salut,

Daca este cineva care a prezentat azi tema de recuperare IA il rog, daca are bunavointa, sa mi-o trimita si mie.
Doar asa pot spera la un 5 maine.

Mersi

Raluca Georgescu

unread,
Apr 23, 2008, 1:17:35 PM4/23/08
to c2-...@googlegroups.com
Buna,


Am si eu ointrebare urgenta. Cand se poate da tema de recuperare ia? si se mai poate da examenul?


Multumesc,

2008/4/23 Dima Dimcea <ddi...@gmail.com>:

Dima Dimcea

unread,
Apr 23, 2008, 4:30:51 PM4/23/08
to c2-...@googlegroups.com
se mai poate trimite pana maine dimineata.
examenul in principiu nu se mai poate da, maine sunt rezultatele...

2008/4/23 Raluca Georgescu <raluc...@gmail.com>:
Reply all
Reply to author
Forward
0 new messages