Позив на трибину у Крагујевцу

0 views
Skip to first unread message

BuntBogoljub

unread,
Mar 30, 2011, 12:02:06 PM3/30/11
to Bunt Bogoljub
Поштовани,

позивамо Вас у Крагујевац, на трибину на којој ћемо одговорити на
питање "Зашто хоћемо ванредне изборе"!

Трибина се одржава 31. марта са почетком у 18 часова, у крагујевачком
Дому самоуправљача.

Очекујемо Ваш долазак и активно учешће у дискусији.

С поштовањем,

Креативни тим
ПСС - БК

Reply all
Reply to author
Forward
0 new messages