Дневник Манекена без граница: 5. фебруар:

0 views
Skip to first unread message

BuntBogoljub

unread,
Feb 12, 2011, 12:26:28 PM2/12/11
to Bunt Bogoljub
Дневник Манекена без граница: 5. фебруар

"Није битно колико је људи било на улици, већ колико је било у
новинама", узнемирено порчује Шапи улазећи у кабинет. Боки га поматра
забринуто. Пао је у депресију. Ко би издржао ову тишину на улици. Сви
ћуте и много их је. "Зову ме ови пандури. Ма нема везе што је било сто
двадесет хиљада. Ти пиши тамо пола", каже им Шапи...

Reply all
Reply to author
Forward
0 new messages