Mno, na logovani chyb na uvedene adrese jsem rezignoval, jelikoz tomu
moc nerozumim. Ale pred okamzikem jsem touzebne sahnul po online
Bibli, byla zrovna chvile, kdy jsem si rikal, ze bych ji skutecne
potreboval... A ouha. Par kritickych postrehu, dokud jsou cerstve:
1) jako defaultni biblicky preklad neni nastavena ekumenka, coz bych v
CR predpokladal, ale proste NIC, takze musim klinkout, vybrat...
neprijemne
2) vyberu preklad, napisu bibl. odkaz, zmacknu ENTER a ono to hupsne
zpet, slozite napsany odkaz se mi ztrati, vybrany preklad totez...
nechapu, opakuji znovu nez nakonec zjistim, ze enter ma v teto
aplikaci ponekud jinou, deletovaci fuknci... takze misto ENTER
sloziteji klikam
3) ani ted jsem nedosel kyzeneho cile - diakritika je zmrsena, a to
jak na Opere, tak treba v Mozille...
Vyuzitelnost v danou chvili pro me byla nulova, kdyz ani zakladni
funkce, ktere bych ocekaval, nesplnuje :-o
Viktor
On 28 Bře, 00:20, Honza <
slesin...@gmail.com> wrote:
> Ahoj příznivče,
>
> dal jsem na web novou verzi.
> Novinky:
> - vice oken
> - multijazyčnost (zatím nelze nastavit)
> - aktualizovane projektove stranky, kde jsou způsoby, jak se zapojithttp://
code.google.com/p/bible-online/
>
> Chyby a napady prosim loguj dohttp://
code.google.com/p/bible-online/issues/list
> nebo posílej do tohoto diskusního listu
>
> Co dál?
http://code.google.com/p/bible-online/wiki/RoadMap
>
> Boží pokoj přeje
> Honza