Bible-Online nová verze

4 views
Skip to first unread message

Honza

unread,
Mar 27, 2009, 6:20:55 PM3/27/09
to bible-online, ja...@pavrda.cz
Ahoj příznivče,

dal jsem na web novou verzi.
Novinky:
- vice oken
- multijazyčnost (zatím nelze nastavit)
- aktualizovane projektove stranky, kde jsou způsoby, jak se zapojit
http://code.google.com/p/bible-online/

Chyby a napady prosim loguj do http://code.google.com/p/bible-online/issues/list
nebo posílej do tohoto diskusního listu

Co dál? http://code.google.com/p/bible-online/wiki/RoadMap

Boží pokoj přeje
Honza

Viktor Glier

unread,
Apr 13, 2009, 4:47:34 AM4/13/09
to bible-...@googlegroups.com
Ahoj,

stale zustavam priznivcem. Budu se snazit na maximum online Bibli pouzivat a nachazet tak nesvary i moznosti rozsireni :-).

Vec, ktera me delsi dobu zamestnava je tato: na adrese http://www.etf.cuni.cz/peri , kterou predpokladam pouziva krome me spousta dalsich fararu a studentu teologie, jsou odkazy na konkretni biblicke verse a vzdy to fungovalo, pootm na nejakou dobu to uplne vypadlo a kdyz clovek chtel online rovnou videt biblicky text na danou nedeli, ukazalo se mu, ze sluzba je uz nedostupna. Myslel jsem, ze bychom tu diru mohli zaplacnout Honzovou online aplikaci. Ale dnes jsem tam objevil neco noveho - odkaz na http://www.biblenet.cz/ a na prvni pohled to vypada velmi dobre.

Kolik lidi pracuje na stejne veci (online Bible) aniz o tom vi a tristi se taky sily...?

Viktor


Dne 28. březen 2009 0:20 Honza <sles...@gmail.com> napsal(a):

vikto...@gmail.com

unread,
Apr 30, 2009, 2:06:12 AM4/30/09
to bible-online
Mno, na logovani chyb na uvedene adrese jsem rezignoval, jelikoz tomu
moc nerozumim. Ale pred okamzikem jsem touzebne sahnul po online
Bibli, byla zrovna chvile, kdy jsem si rikal, ze bych ji skutecne
potreboval... A ouha. Par kritickych postrehu, dokud jsou cerstve:

1) jako defaultni biblicky preklad neni nastavena ekumenka, coz bych v
CR predpokladal, ale proste NIC, takze musim klinkout, vybrat...
neprijemne

2) vyberu preklad, napisu bibl. odkaz, zmacknu ENTER a ono to hupsne
zpet, slozite napsany odkaz se mi ztrati, vybrany preklad totez...
nechapu, opakuji znovu nez nakonec zjistim, ze enter ma v teto
aplikaci ponekud jinou, deletovaci fuknci... takze misto ENTER
sloziteji klikam

3) ani ted jsem nedosel kyzeneho cile - diakritika je zmrsena, a to
jak na Opere, tak treba v Mozille...

Vyuzitelnost v danou chvili pro me byla nulova, kdyz ani zakladni
funkce, ktere bych ocekaval, nesplnuje :-o

Viktor

On 28 Bře, 00:20, Honza <slesin...@gmail.com> wrote:
> Ahoj příznivče,
>
> dal jsem na web novou verzi.
> Novinky:
> - vice oken
> - multijazyčnost (zatím nelze nastavit)
> - aktualizovane projektove stranky, kde jsou způsoby, jak se zapojithttp://code.google.com/p/bible-online/
>
> Chyby a napady prosim loguj dohttp://code.google.com/p/bible-online/issues/list
> nebo posílej do tohoto diskusního listu
>
> Co dál?http://code.google.com/p/bible-online/wiki/RoadMap
>
> Boží pokoj přeje
>    Honza

Honza Slesinger

unread,
Apr 30, 2009, 2:22:09 AM4/30/09
to bible-...@googlegroups.com
Diky Viktore,

mam planovany cas na rozvoj pristi tyden. Diakritiku mam opravenou. Zbytek jsou dobre postrehy

H.

2009/4/30 <vikto...@gmail.com>



--
...nebot kdo se narodil z Boha, premaha svet. A to vitezstvi, ktere premohlo svet, je nase vira.   1. list Januv 5:4
-- www.cb.cz/zbraslav --
Reply all
Reply to author
Forward
0 new messages