Povzbuzující vlákno

2 views
Skip to first unread message

Viktor Glier

unread,
Mar 17, 2009, 9:07:09 AM3/17/09
to bible-online
Nápad s online Biblí je dobrý, vítám ho. Doufám, že při možných
následných potížích neupadne v hlubiny zapomnění, proto jako první
zakládám diskuzi, jejíž účel je povzbuzovat a chválit autora, aby
vytrval :-).

Honza Slesinger

unread,
Mar 17, 2009, 10:21:06 AM3/17/09
to bible-...@googlegroups.com
Diky Viktore,

dnes jsem oslovil jednoho americana, ktery mel podobnou myslenku. Bylo by fajn, kdyby se zapojilo vice lidi. Kdybys videl vhodnou obet, urcite ji oslov ;-)
Dalsi vyvoj vidim ve ctyrech rovinach:
1. diskuse nad tim, jak by to melo vypadat - diskuse by mela probihat zde v tomto mail listu a trochu ucesanejsi napady by se meli prenest sem: http://code.google.com/p/bible-online/wiki/Idea?ts=1237299326&updated=Idea
2. vlastni implementace a oprava chyb - reportovani chyb je potreba provest na http://code.google.com/p/bible-online/issues/list, abychom v tom meli prehled.
3. propagovat tento nastroj - odkazy ze sborovych stranek; prvni volba pro kazdeho, kdo u sebe nema zrovna neco sofistikovanejsiho jako treba Davar; podpora komunity
4. ziskavani obsahu - nejen preklady Bibli, ale i doprovodne materialy, odkazy na kazani a odborne texty, budovani systemu wiki

:-)

Zdravi
  Honza

2009/3/17 Viktor Glier <vikto...@gmail.com>



--
...nebot kdo se narodil z Boha, premaha svet. A to vitezstvi, ktere premohlo svet, je nase vira.   1. list Januv 5:4
-- www.cb.cz/zbraslav --
Reply all
Reply to author
Forward
0 new messages