Diky Viktore,
dnes jsem oslovil jednoho americana, ktery mel podobnou myslenku. Bylo by fajn, kdyby se zapojilo vice lidi. Kdybys videl vhodnou obet, urcite ji oslov ;-)
Dalsi vyvoj vidim ve ctyrech rovinach:
1. diskuse nad tim, jak by to melo vypadat - diskuse by mela probihat zde v tomto mail listu a trochu ucesanejsi napady by se meli prenest sem:
http://code.google.com/p/bible-online/wiki/Idea?ts=1237299326&updated=Idea
2. vlastni implementace a oprava chyb - reportovani chyb je potreba provest na
http://code.google.com/p/bible-online/issues/list, abychom v tom meli prehled.
3. propagovat tento nastroj - odkazy ze sborovych stranek; prvni volba pro kazdeho, kdo u sebe nema zrovna neco sofistikovanejsiho jako treba Davar; podpora komunity
4. ziskavani obsahu - nejen preklady Bibli, ale i doprovodne materialy, odkazy na kazani a odborne texty, budovani systemu wiki
:-)
Zdravi
Honza
--
...nebot kdo se narodil z Boha, premaha svet. A to vitezstvi, ktere premohlo svet, je nase vira. 1. list Januv 5:4
--
www.cb.cz/zbraslav --