Diakritika

3 views
Skip to first unread message

Viktor Glier

unread,
Mar 17, 2009, 9:11:17 AM3/17/09
to bible-online
Asi se to ví, ale hebrejská Bible bez patřičné diakritiky je trochu k
ničemu.

vikto...@gmail.com

unread,
Mar 17, 2009, 9:17:37 AM3/17/09
to bible-online
Myslel jsem font, nikoli diakritiku... proč to nejde smazat?

Honza Slesinger

unread,
Mar 17, 2009, 10:49:26 AM3/17/09
to bible-...@googlegroups.com
Uz jsem to zalogoval jako issue.
H.

2009/3/17 <vikto...@gmail.com>



--
...nebot kdo se narodil z Boha, premaha svet. A to vitezstvi, ktere premohlo svet, je nase vira.   1. list Januv 5:4
-- www.cb.cz/zbraslav --
Reply all
Reply to author
Forward
0 new messages