[Batucada 2008-06-06] 4 éves a zenekar!

0 views
Skip to first unread message

sosp...@gmail.com

unread,
Jun 5, 2008, 6:25:59 PM6/5/08
to batuca...@googlegroups.com
Ugrás a honlapra

K&H Olimpiai Maraton Váltó
2008. június 8., Vasárnap, Kossuth tér

Ezen a futóversenyen játszott először a Bateria a nagyközönség előtt!
Idén ismét ott leszünk a Parlamentnél, gyertek velünk ünnepelni! A karnevált délelőtt 11 óra előtt kezdjük a rajtnál, a Kossuth téren, majd levonulunk a Rakpartra, ott folytatjuk a hangulat fokozását.
Minden futót, ünneplőt, járókelőt szeretettel várunk!

Már négy éve: MINDEN HÉTEN KARNEVÁL!

Reply all
Reply to author
Forward
0 new messages