 K&H Olimpiai Maraton Váltó
2008. június 8., Vasárnap, Kossuth tér
Ezen a futóversenyen játszott először a Bateria a nagyközönség előtt!
Idén ismét ott leszünk a Parlamentnél, gyertek velünk ünnepelni! A karnevált délelőtt 11 óra előtt kezdjük a rajtnál, a Kossuth téren, majd levonulunk a Rakpartra, ott folytatjuk a hangulat fokozását.
Minden futót, ünneplőt, járókelőt szeretettel várunk!
Már négy éve: MINDEN HÉTEN KARNEVÁL!
|