Fwd: Szövetségi Kapitány pályázatok

8 views
Skip to first unread message

MOBSSZ

unread,
Nov 9, 2019, 5:50:40 AM11/9/19
to jgbur...@gmail.com, super...@gmail.com, Andor Sáfrány, Balazs Fekete, Balázs Kovács, Bottyan Pal, Csapat Reds, Eszter Kun Ádámné, Gabor Kovacs, Kolos Szabó, Laci Hazi, Lados István, Magdi Gyimes, Roberto Morua, Sleepwalkers - Andras, Stephen Benko, Szilágyiné Duró Kata, Szvoboda Lulu, Sándor Gál, Terry Lingenhoel (HU), Viktor Varga, Zsuzsa Balog, Budapesti Baseball Szövetség, Haragos Árpád, Balázs Halmos, Páll Judit, Bence Makai, mob...@googlegroups.com, Fekete Csaba - Ponyva Manufaktúra, Geri Karsai, baseba...@googlegroups.com
Tisztelt Csapatvezetők,

Köszönjük az eddig beérkezett nagyszerű szövetségi kapitányi pályázatokat. Továbbítom az októberi levelemet még egyszer, hátha valakinek elkerülte a figyelmét.
Illetve szeretnélek értesíteni Titeket, hogy november 10-én lezárul a pályázási időszak. A jövőheti elnökségi ülésen a szövetség szeretne kapitányokat hirdetni, hogy megkezdhessék a téli felkészülést a válogatottak is.
Azon edzők pályázatát várjuk akik érzik magukban az ambíciót és szakmai elhivatottságot.
A szakmai önéletrajzokat továbbra is az off...@baseball.hu email címre várjuk

A pályázás feltételei:
  - Korszerű és kreatív szakmai tudás
  - Az elmúlt időszakban aktív edzői munka végzése
  - Edzői oklevél megléte 
Karsai Gergő
Főtitkár
Magyar Országos Baseball és Softball Szövetség
Hungarian National Baseball and Softball Federation 

H-1143 Budapest, Semsey Andor utca 9. fsz. 3. HUNGARY
 


---------- Forwarded message ---------
Feladó: MOBSSZ <off...@baseball.hu>
Date: 2019. okt. 17., Cs, 15:59
Subject: Szövetségi Kapitány pályázatok
To: <jgbur...@gmail.com>, <super...@gmail.com>, Andor Sáfrány <safran...@gmail.com>, Balazs Fekete <balazs...@gmail.com>, Balázs Kovács <baseb...@gmail.com>, Bottyan Pal <palbo...@gmail.com>, Csapat Reds <redsbas...@gmail.com>, Eszter Kun Ádámné <pop...@gmail.com>, Gabor Kovacs <kovacs...@gmail.com>, Kolos Szabó <kolos.s...@gmail.com>, Laci Hazi <laci...@gmail.com>, Lados István <lados...@gmail.com>, Magdi Gyimes <gyma...@gmail.com>, Roberto Morua <morua...@gmail.com>, Sleepwalkers - Andras <base...@sleepwalkers.hu>, Stephen Benko <stephen...@gmail.com>, Szilágyiné Duró Kata <d.k...@hu.hu>, Szvoboda Lulu <kalcium...@gmail.com>, Sándor Gál <gal.a...@gmail.com>, Terry Lingenhoel (HU) <terry.li...@om.org>, Viktor Varga <vikt...@gmail.com>, Zsuzsa Balog <balog...@gmail.com>, Budapesti Baseball Szövetség <bubssz....@gmail.com>, Haragos Árpád <ahar...@t-online.hu>, Balázs Halmos <hal...@gmail.com>, Páll Judit <jupa...@gmail.com>, Bence Makai <makai...@gmail.com>, <mob...@googlegroups.com>, Fekete Csaba - Ponyva Manufaktúra <fekete...@ponyvamanufaktura.hu>


Tisztelt Szövetségi kapitányok, 
Tisztelt Csapatvezetők,

Először is szeretném megköszönni az országos szövetség és a teljes elnökség nevében az idei munkátokat. Mind a baseball, mind a softball válogatottak és edzőik rengeteg munkát fektettek az idei válogatott szezonba. 

Ezennel szeretném hivatalosan is kiírni a jövőévi szövetségi kapitány pályázatot. Várjuk e-mailben a jelentkezéseket a következő csapatok élére:

Baseball
U10, U12, U15, U18, U23
Softball
U15, felnőtt

Egy új hírt is szeretnék megosztani veletek. A legutóbbi elnökségi ülésen arról döntött az elnökség, hogy a jövőben a válogatottak szállását, utazását, ezeknek foglalását, papírmunkáját és kommunikációját a főtitkár fogja végezni. Reméljük ezzel leveszünk egy kis terhet a kapitányok válláról, és egységesebb lesz a szervezési munka.

Sportbaráti üdvözlettel,
Karsai Gergő
Főtitkár
Magyar Országos Baseball és Softball Szövetség
Hungarian National Baseball and Softball Federation 

H-1143 Budapest, Semsey Andor utca 9. fsz. 3. HUNGARY
 

Mentes a vírusoktól. www.avast.com
Reply all
Reply to author
Forward
0 new messages