Dismiss

Łódź => Specjalista SEM / PPC <=

TeamQuest Sp. z o.o.

unread,
Jun 28, 2022, 6:00:19 AM6/28/22
Naszym Klientem jest jeden z największych globalnych dystrybutorów
komponentów elektronicznych, elektrotechnicznych, wyposażenia
warsztatowego oraz automatyki przemysłowej.

Skalę klienta, jak również Twojej pracy najlepiej oddają liczby:
1200 producentów, 500000 artykułów dostępnych od ręki, 6000
komponentów wydawanych co minutę, zamówienia trafiają do 150
krajów.

***** Specjalista SEM / PPC

***** Twoje super zadania:

* Tworzenie i optymalizacja rozbudowanych kampanii Google Ads w
kilkudziesięciu krajach na świecie (ponad 1 mln słów
kluczowych na koncie);
* Monitorowanie kampanii w zakresie ustalonych budżetów;
* Współpraca z dedykowanym opiekunem Google;
* Planowanie strategii, poszukiwanie i wdrażanie nowych rozwiązań;
* Analiza i raportowanie efektywności prowadzonych kampanii.

***** Od kandydatów oczekujemy:

* Minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku;
* Znakomita znajomość narzędzi Google Ads, Google Ads Editor,
Google Merchant Center, Google Analytics (mile widziane
certyfikaty Google);
* Dobra znajomość MS Excel / Google Sheets (umożliwiająca analizę
wyników prowadzonych kampanii i dużej ilości danych);
* Umiejętność prowadzenia kampanii w sieci wyszukiwania, reklamowej
i Product Listing Ads;
* Analityczne myślenie i wyciąganie wniosków, podejmowanie decyzji
na podstawie danych;
* Wykształcenie wyższe;
* Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym;
* Samodzielność w realizacji zadań i organizacji pracy.

***** Dodatkowe atuty:

* Doświadczenie z Search Ads 360 (DoubleClick)

***** Oferujemy:

* Dofinansowanie zajęć sportowych;
* Prywatna opieka medyczna;
* Dofinansowanie nauki języków;
* Dofinansowanie szkoleń i kursów;
* Ubezpieczenie na życie;
* Zniżki na firmowe produkty i usługi;
* Spotkania integracyjne;
* Opieka stomatologiczna;
* Siłownia w biurze;
* Parking dla pracowników;
* Strefa relaksu;
* Karty przedpłacone;
* Dofinansowanie wypoczynku;
* Wyprawka dla dziecka;
* Wyprawka szkolna;
* Wypożyczalnia rowerów.

***** Inne:

W przesłanych materiałach prosimy o dopisanie klauzuli
następującej treści:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych dla potrzeb tej i
kolejnych rekrutacji (zgodnie z ustawą o ochronie danych
osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 roku t.j. Dz.U.2016 poz. 922).
Jednocześnie wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych
osobowych potencjalnym pracodawcom.

Potwierdzam prawdziwość powyższych danych i zgadzam się na
przetwarzanie i administrowanie moimi danymi, które podałem/am
do wiadomości TeamQuest Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie 00-814
Warszawa ul. Miedziana 3A lok. 21 do celów rekrutacji
pracowników. Jednocześnie oświadczam, że zostałam/em
poinformowana/y iż administratorem moich danych jest TeamQuest
Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie 00-814 Warszawa ul. Miedziana
3A lok. 21 oraz że moje dane mogą zostać przekazane
potencjalnym pracodawcom oraz, że mam prawo dostępu do treści
swoich danych, prawo ich poprawiania, prawo sprzeciwu wobec ich
przetwarzania w wyżej opisanym celu oraz wobec przekazywania
danych innym podmiotom, a także prawo zażądania zaprzestania
przetwarzania moich danych osobowych ze względu na moją
szczególną sytuację. Podanie danych jest dobrowolne.
Jednocześnie wyrażam zgodę na podejmowanie czynności mających
na celu weryfikacje prawdziwości przekazanych przeze mnie
dokumentów i informacji w nich zawartych.