Beerfest 05.10.2007

0 views
Skip to first unread message

Calin Miclaus

unread,
Sep 24, 2007, 2:35:42 AM9/24/07
to ar...@googlegroups.com
Noroc!

Dat fiind faptul ca sar sfertul de veac, dau o bere in data din $subject. M-am gandit ca ar fi buna o intalnire cu ocazia asta, mai ales ca n-am mai tinut de multa vreme un eveniment de genul. Am mai aflat, pe surse, ca-si mai serbeaza cineva ziua de nastere in perioada respectiva ;)

Ar fi fain sa ne intalnim mai multi.

Voi rezerva o masa (sau cate sunt necesare), dar am nevoie de o confirmare de prezenta, asa ca va rog sa va anuntati ;)

S-auzim numai de bine

--
Calin Miclaus
--

Rares Benea

unread,
Sep 24, 2007, 3:19:55 AM9/24/07
to ar...@googlegroups.com

Am mai aflat, pe surse, ca-si mai serbeaza cineva ziua de nastere in perioada respectiva ;)

Adica eu :)

Rares

Rares Benea

unread,
Sep 24, 2007, 3:35:10 AM9/24/07
to ar...@googlegroups.com
Sau.... mai era cineva?

Sebastian Popity

unread,
Sep 24, 2007, 3:42:52 AM9/24/07
to ar...@googlegroups.com
Rares Benea wrote:
> Sau.... mai era cineva?

Daca e de platit iti dai seama ca nu prea se baga lumea....noroc ca sunt
in iunie!:)

--
...............................
Popity Sebastian
Network Administrator - NOC
...............................


Calin Miclaus

unread,
Sep 24, 2007, 3:51:53 AM9/24/07
to ar...@googlegroups.com


On 9/24/07, Rares Benea <rbe...@gmail.com> wrote:
Sau.... mai era cineva?

in afara de tine, seba...da' nu recunoaste ;)


--
Calin Miclaus
--

Rares Benea

unread,
Sep 24, 2007, 3:58:05 AM9/24/07
to ar...@googlegroups.com
in afara de tine, seba...da' nu recunoaste ;)

Buhaha

Nu, nu.. confirm Seba in Iunie.

Seba, vezi ca te am in agenda *8-Iunie si nu scapi :)

Rares


Sebastian Popity

unread,
Sep 24, 2007, 4:10:22 AM9/24/07
to ar...@googlegroups.com

8?....wrong......mai pune ceva!...si dau o bere in plus!

--
...............................
Popity Sebastian
Network Administrator - NOC
...............................

RCS & RDS Arad
Tel.: +40-357-400440
Fax: +40-257-228201
http://www.rcs-rds.ro
......................................................................
Privileged/Confidential Information may be contained in this message.
If you are not the addressee indicated in this message (or responsible
for delivery of the message to such person), you may not copy or
deliver this message to anyone. In such a case, you should destroy
this message and kindly notify the sender by reply e-mail.

Rares Benea

unread,
Sep 24, 2007, 4:12:37 AM9/24/07
to ar...@googlegroups.com
nu 8... era *8 ca sa nu zic 18.

Radu Stanca

unread,
Sep 24, 2007, 6:08:01 AM9/24/07
to ar...@googlegroups.com

> Voi rezerva o masa (sau cate sunt necesare), dar am nevoie de o confirmare
> de prezenta, asa ca va rog sa va anuntati ;)
>

Count me in, as usual.

Rares Benea

unread,
Sep 24, 2007, 9:08:32 AM9/24/07
to ar...@googlegroups.com
Kenzzo, nu te treci pe lista la beerfest?

Rares

Rares Benea

unread,
Sep 25, 2007, 5:23:22 AM9/25/07
to ar...@googlegroups.com
Cam subtire inscrierea la beerfest :(

mai ales avand in vedere 'za features' specificate mai sus.

Rares

kenzzo

unread,
Sep 25, 2007, 6:30:10 AM9/25/07
to ArLUG

On 24 Sep, 16:08, "Rares Benea" <rbe...@gmail.com> wrote:
> Kenzzo, nu te treci pe lista la beerfest?
>
> Rares

Sincer m-as baga dar nu pot sa promit nimic pentru ca nu depinde numai
de mine sa vin.

Calin Miclaus

unread,
Sep 25, 2007, 7:07:43 AM9/25/07
to ar...@googlegroups.com
vino cu ea ;)

--
Calin Miclaus
--

Calin Miclaus

unread,
Oct 3, 2007, 2:15:51 AM10/3/07
to ar...@googlegroups.com
In primul rand, "La multi ani!" :)

in al doilea rand, data fiind prezenta slaba anuntata pe lista, cred ca ar fi mai bine sa facem un feerbest 'neoficial' ...adica cine vrea vine, cine nu, nu (adica, fara anuntarea prezentei). Eu oricum voi fi in ceva locatie si voi face cinste ;)

Calin Miclaus

unread,
Oct 5, 2007, 7:22:33 AM10/5/07
to ar...@googlegroups.com


On 10/3/07, Calin Miclaus <tr...@decebal.org> wrote:

in al doilea rand, data fiind prezenta slaba anuntata pe lista, cred ca ar fi mai bine sa facem un feerbest 'neoficial' ...adica cine vrea vine, cine nu, nu (adica, fara anuntarea prezentei). Eu oricum voi fi in ceva locatie si voi face cinste ;)


Noroc !

nah, cum tot ii ziua mea azi, o sa fiu in joys pana pe la 8-9, si seara prin KF :)
sunteti bineveniti :)

kid

unread,
Oct 5, 2007, 9:10:43 AM10/5/07
to ar...@googlegroups.com
La multi ani !
 
 


For ideas on reducing your carbon footprint visit Yahoo! For Good this month.

Vesa Adrian

unread,
Oct 5, 2007, 11:43:48 AM10/5/07
to ar...@googlegroups.com
La multi ani! Iti doresc tot ce imi doresc mie :)
Reply all
Reply to author
Forward
0 new messages