Fwd: Grote Clubactie 2011

1 view
Skip to first unread message

E.L.S.Z.W.V. Aquamania

unread,
Jul 30, 2011, 3:40:24 PM7/30/11
to aquamaniab...@googlegroups.com
misschien toch wat?

---------- Doorgestuurd bericht ----------
Van: Joost Feijen <j.fe...@clubactie.nl>
Datum: 29 juli 2011 11:54
Onderwerp: Grote Clubactie 2011
Aan: Joost Feijen <j.fe...@clubactie.nl>


 

 

logomail

 

Beste vereniging,

U zult het ongetwijfeld al gemerkt hebben of gaan merken dat ook de (gemeentelijke) overheid en sponsoren moet gaan bezuinigen. Dat kan mogelijk aanmerkelijke gevolgen hebben voor uw activiteiten en mogelijkheden. Dat zou toch wel heel erg jammer zijn. U kunt er echter zelf als vereniging, met inzet van u eigen leden, wel wat aan doen! 

Hoe?....

 Uw leden hebben allemaal wel een eigen kring van familie, buren, vrienden, collega’s die best bereid zijn om uw activiteit een steuntje in de rug te geven. Bijvoorbeeld door het kopen van loten in het kader van de Grote Clubactie. Al bijna 40 jaar dé fondsenwervende loterij van en  voor de verenigingen!  Het is voor een lotenkoper leuk om een relatie of een vereniging in de buurt te steunen en bovendien nog kans te maken op mooie prijzen.

Een lot van de Grote Clubactie kost €3,- en hiervan gaat maar liefst 80% direct naar de clubkas. Het geld dat de vereniging ophaalt is vrij te besteden. De loten kunnen worden verkocht op drie manieren: de contante verkoop, middels eenmalige machtiging en online via een actiepagina!

 

De online lotenverkoop biedt uw vereniging de mogelijkheid om loten te verkopen via e-mail en sociale netwerken o.a. van uw leden. Op www.mijnclubactie.nl kunt u een eigen actiepagina aanmaken die speciaal in het teken staat van de lotenverkoop voor uw vereniging. De online lotenverkoop kan een one-man-show zijn waarbij u de e-mailadressen uit uw leden- en oudledenbestand in één keer kunt aanschrijven. Daarnaast is het ook mogelijk om verschillende teampagina’s aan te maken waarmee de leden van uw vereniging ook hun achterban kunnen aanschrijven.

 

cid:3400an$IN638013117543990@ws22 

Het verhaal van:
Regina Boer, Vereniging Eigen Paard
“Wij hebben besloten om online loten te verkopen. Aangezien wij leden door het hele land hebben, is online loten verkopen voor ons het makkelijkst. Met een paar klikken is een lot gekocht en steunt men onze vereniging. We hebben een mooi bedrag opgehaald, waarmee we onze gestelde doelen kunnen bereiken. Het is ons dit jaar prima bevallen. Alles was duidelijk opgezet en de service was goed. Volgend jaar doen wij zeker weer mee!”

 

Wilt u als vereniging ook eenvoudig en snel inkomsten werven via de Grote Clubactie? Kijk dan snel  op www.clubactie.nl of www.clubactie.nl/online!

 

Met vriendelijke groet,

 

Team Grote Clubactie

 

cid:image003.jpg@01CC4C45.E398FB50

P.s. Volg ons ook via Twitter www.twitter.com/Clubactie

 

Grote Clubactie

Sweelincklaan 706

T

(013) 455 28 25

5012 BK Tilburg

F

(013) 455 29 38

Postbus 440

E

in...@clubactie.nl

5000 AK Tilburg

I

www.clubactie.nl

 

 


image001.jpg
image002.png
image003.png
image004.jpg
Reply all
Reply to author
Forward
0 new messages