Segitség :)

21 views
Skip to first unread message

Moncsi

unread,
Mar 12, 2012, 6:57:38 AM3/12/12
to Magyar Android Fórum
Sziasztok!!

Szeretnék kérni egy kis segitséget!
Van egy galaxy 3am és azt szeretném megtudni,
hogy arra milyen navigácios program jó?!
A másik hogy kell feltenni a telefonra hogy müködjön is.
Köszönöm a segitségeteket !!

Moncsi

Kaszás Ferenc

unread,
Mar 12, 2012, 7:29:02 AM3/12/12
to andro...@googlegroups.com
Hali
A Google Maps tud navigalni. Az nem eleg? :)

> --
> Magyar Android Fórum
> Leiratkozás: android-hu+...@googlegroups.com
> Beállítások: http://groups.google.com/group/android-hu

Monika Tamás

unread,
Mar 12, 2012, 7:32:39 AM3/12/12
to andro...@googlegroups.com
Szia ! 

Nekeme az is jó lenne, csak nincs internet az előfizis csomagomba, amikor váltani akartam azt mondták nem válthatók tarifa hűség miatt, pedig több lett volna a havidij, ugy hogy nem igazán értettem.

Kaszás Ferenc

unread,
Mar 12, 2012, 7:35:49 AM3/12/12
to andro...@googlegroups.com
Akkor itt szemezgess pl.: http://androidhungary.com/tag/navigacio/

Gergely Szalay

unread,
Mar 12, 2012, 7:38:08 AM3/12/12
to andro...@googlegroups.com
Próbáld meg másik boltban, szerintem az eladó/értékesítő volt lökött. Azt szokták hagyni, hogy többet fizess.
Ingyenes, offline megoldásnak szerintem jól használható a Navit nevű, de annak a térképei nem mindig olyan részletesek, mint az ember szeretné.
Külön programként, hivatalos térképekkel pedig (például) a Sygic nevűt lehet megvenni telefonra, tudtommal nem rossz, de én még nem próbáltam. Nem tudom, az iGo most hogy beszerezhető, de ha keresel (az időközben ajánlott linken, például), biztosan találsz is. :-)

2012/3/12 Monika Tamás <moncs...@gmail.com>

Benedek Ferenc

unread,
Mar 12, 2012, 7:55:43 AM3/12/12
to andro...@googlegroups.com
Ha Vodás vagy akkor írj, én pont egy ilyen boltban dolgozom...

üdv:
Ferenc

2012/3/12 Gergely Szalay <sza...@gmail.com>

Balazs Torok

unread,
Mar 12, 2012, 7:44:46 AM3/12/12
to andro...@googlegroups.com
Hola!

+1 a  Sygic-re. Sokszor hasznaltam mar Nemetorszagban es Ausztriaban is. Terkepei külön letölthetök.

Üdv,
Balazs

2012/3/12 Gergely Szalay <sza...@gmail.com>



--
Balázs Török 
Oracle Certified Java 6 Programmer
 
t: (HUN) +36-70-770-14-70; (GER) +49-1577-270-1470
e: torok....@gmail.com

Elod Menyhart

unread,
Mar 12, 2012, 8:33:20 AM3/12/12
to andro...@googlegroups.com
Próbáld ki az Igo8-at. Abból van tort verzió, akárcsak a Sygicbol. Ha torrentezel tudok küldeni torrent fájlt.
Üdv.


Moncsi

Barabás Botond Imre

unread,
Mar 12, 2012, 10:24:48 AM3/12/12
to andro...@googlegroups.com
Van egy freenav nevű, az is OK. 
---



2012/3/12 Elod Menyhart <elod...@gmail.com>

Horváth Zsolt

unread,
Mar 12, 2012, 12:31:13 PM3/12/12
to andro...@googlegroups.com

Sziasztok!

Én az Egérút -at javaslom.
Ingyenes, magyar, jól működő.

Üdv:
Zsolt

Sent from my Motorola ATRIX™ 4G

Balazs Vihari

unread,
Mar 12, 2012, 1:19:34 PM3/12/12
to andro...@googlegroups.com
sziasztok,

waze?


üdv

VB

Monika Tamás

unread,
Mar 14, 2012, 4:00:16 AM3/14/12
to andro...@googlegroups.com

Köszönöm a sok sok segitséget valamit már csak találok ! 



--
Puszi

                     Moncsi
Reply all
Reply to author
Forward
0 new messages