Зміна вартості іспиту IELTS

3 views
Skip to first unread message

Arthur Polishchuk

unread,
Dec 24, 2014, 10:08:16 AM12/24/14
to ames-teachers, ames-students, Admins
Увага! Подорожчання вартості іспиту IELTS!

У зв'язку з ситуацією в Україні, а також з нестабільним курсом гривні Міжнародний тест центр IELTS Students International змушений підняти вартість іспиту, в майбутньому, 2015.

Нажаль, на даний момент, ми не можемо вказати точну вартість іспиту, або прогнозувати підвищення вартості. Так як на даний момент ведуться переговори з власниками IELTS, щоб для наших кандидатів подорожчання не було дуже різким. Але грунтуючись на постійних скачках валюти, можемо припустити, що подорожчання буде різким. Імовірно - січень 2015 року.

У свою чергу, можемо гарантувати, що кандидати, що зареєструвалися раніше на дати 2015 року, будуть виплачувати вартість, встановлену на день оплати.

Якщо Ви бажаєте зберегти свої гроші і здавати екзамен за старою ціною, будь ласка, сплачуйте майбутні іспити в грудні 2014 року!

Умови акції:
1. Дана пропозиція є виключно доброю волею Students International незалежно від нормативів і вимог співвласників іспиту.

2. Щоб скористатися пропозицією і "заморозити" вартість іспиту, кандидат зобов'язаний вибрати конкретну дату екзамену протягом 2015 року, подати на неї заявку і сплатити діючу на день оплати вартість.

3. Вибраних дат протягом 2015 може бути будь-яка кількість.

4. Заявки та / або бронювання без зазначення конкретної дати іспиту (авансом, визначуся пізніше і т.д.) не приймаються.

5. Документи для реєстрації повинні бути надані не раніше, ніж за 3 міс, але не пізніше, ніж за 35 днів до дати іспиту.

6. Всі випадки скасування або перенесення дати іспиту строго регламентуються міжнародними правилами проведення іспиту IELTS (будь-які поступки з боку Students International, застосовні до інших дат, не поширюються на дану пропозицію):

- Відмова від здачі або перенесення дати іспиту більш ніж за 35 днів до дати іспиту - штраф 25% від сплаченої вартості іспиту;
- Відмова або перенесення менш ніж за 35 днів до заброньованої дати іспиту - гроші, на жаль, не повертаються.

Рекомендуємо вам уважно вибирати дати і адекватно співвідносити їх зі своїми планами і поточним рівнем володіння англійською мовою.

--
Mr. Arthur Polishchuk
Director
American English School
Reply all
Reply to author
Forward
0 new messages