Google Groups no longer supports new Usenet posts or subscriptions. Historical content remains viewable.
Dismiss

Błąd skryptu

0 views
Skip to first unread message

Mirek

unread,
Jan 25, 2005, 1:47:08 PM1/25/05
to
Witam
Pokazuje mi sie cos takiego:

Wystąpił błąd w skrypcie na tej stronie.
Wiersz 12
Znak 1
Błąd oczekiwano obiektu
Kod 0
URL file://C:\\WINDOWS\ Files\Content.IE5\454TMVWH\[1].HTM

A to pierwsze linijki:
<html>

<head>
<meta http-equiv="Content-Type" content="text/html; charset=windows-1250">
<meta name="GENERATOR" content="Microsoft FrontPage 5.0">
<meta name="ProgId" content="FrontPage.Editor.Document">
<title>Zdjecia</title>

</head>

<body onLoad="Obrazki()" bgcolor="orange">
<script>
/* */
var no = 5; // liczba platkow sniegu
var speed = 100;
var snowflake = "images/sniezka.gif";
var ns4up = (document.layers) ? 1 : 0; // browser sniffer
var ie4up = (document.all) ? 1 : 0;
var dx, xp, yp; // coordinate and position variables
var am, stx, sty; // amplitude and step variables
var i, doc_width = 640, doc_height = 500;
if (ns4up) {
doc_width = self.innerWidth;
doc_height = self.innerHeight;
} else if (ie4up) {
doc_width = 640;
doc_height = 500;


I jak widać w tym wierszu zaczyna się skrypt. Co jest grane ???


Kiniaaa

unread,
Jan 25, 2005, 5:00:33 PM1/25/05
to
> Pokazuje mi sie cos takiego:
[..... ciach.....]

> I jak widać w tym wierszu zaczyna się skrypt. Co jest grane ???


wstaw skrypt przes <body>

no i nie masz funkcji obrazki ;-)

--
pozdrawiam Kinia

www.kiniaaa1984.sympatia.pl

0 new messages