Google Groups no longer supports new Usenet posts or subscriptions. Historical content remains viewable.
Dismiss

Dlink DVG-2001S - udalo sie komus skonfigurowac??

1 view
Skip to first unread message

krrass

unread,
Aug 14, 2006, 6:11:09 PM8/14/06
to
Witam,
dostalem dzisiaj bramke dlinka DVG-2001S i nie mam pomyslu jak ja
skonfigurowac - tzn. stosujac "Wizard-a" po restarcie mam zajetosc w
sluchawce, wpisujac recznie mam to samo, jestem za natem wiec stun
dopisalem i nic :(( walcze juz chyba ze 4h i jestem w punkcie wyjscia
;((


post wyslany z:
http://forum.voiceware.pl

moto

unread,
Aug 15, 2006, 8:06:21 AM8/15/06
to
1.sprawdz czy firewall nie blokuje portow ktorych uzywa voip provider
2. sprawdz czy wszystko wpisales
dane providera: domena , ip , porty,

zakladka advanced:

server configuration:
domain name
port
service domain

provisioning:


user agent:


stun config:

znaczy sie udalo
pozdro
moto


krrass

unread,
Aug 15, 2006, 9:11:17 AM8/15/06
to
wystawilem na zew. ip i dalej lipa - zaraz napisze do sprzedawcy niech
zerknie na nia bo dalej jest zajetosc ...

Flo

unread,
Aug 15, 2006, 9:50:37 AM8/15/06
to
krrass napisał(a):

> wystawilem na zew. ip i dalej lipa - zaraz napisze do sprzedawcy niech
> zerknie na nia bo dalej jest zajetosc ...

Założę się, że D-Link się wypnie.
Jak miałem problem z moim DVG G1402S to właśnie tak zrobili.
Pomógł mi dopiero serwis Actio (i niech ktoś powie, że są źli) i jak się
okazało popełniałem prosty błąd w konfiguracji.

--
I wszystko jasne :)
GG - 2539855

krrass

unread,
Aug 15, 2006, 2:11:07 PM8/15/06
to
ja wystawie na zew. ip i niech obada gosciu co jest nie tak , jak nie
boada to wysylam jako uszkodzony i niech sie bawia z nim sami :))
restetowalem do ustawien fabrycznych i ustawialem jak kolega moto
napisal i dalej lipa :((

moto

unread,
Aug 15, 2006, 2:48:54 PM8/15/06
to
@krrass poczta


krrass

unread,
Aug 16, 2006, 5:51:01 AM8/16/06
to
lipa po wgraniu twojego konfiga - i zmianie tych parametrow nie widac
go po lanie, z tego co widzialem w konfigach sa inne naglowki - twoj
ma ata-1001 moj dvg-2001s - pewnie to jest przyczyna no i moj jest
wiekszy o 5kB

Pawel

unread,
Aug 16, 2006, 6:04:39 AM8/16/06
to
11.08.2006 puscilem identycznego posta na grupe i niestety nikt mi nie
odpowiedzial. Problem mialem taki sam - zajety sygnal po podniesieniu
sluchawki.

U mnie temat skonczyl sie tak, ze oddalem ta bramke do sklepu a
zamowilem sobie PAP2. DLink po raz drugi dowiodl mi, ze nie potrafi
zrobic porzadnego sprzetu.

Pozdrawiam,
Pawel

krrass

unread,
Aug 16, 2006, 12:21:15 PM8/16/06
to
a mi juz dziala :) reset przyciskiem i konfiguracja od poczatku bez
wizarda - i pomoglo :))
0 new messages