Bylo juz na liscie o tej kampanii ale pozwole sobie jeszcze na swoj
komentarz. Kube W. mozna uwielbiac lub nie nawidziec, jest kabotynem,
infantylnym w dodatku jednak swoja robote wykonuje bardzo dobrze i zgodnie z
haslem "to co dziala na zmysly, pozostawia trwale wrazenia" - jest dobry.
Jego skrajnosci czasem mi sie nawet podobaja, jesli w zycie prywatnym jest
podobny to dobrze, ze sa tacy ludzi, jesli nie, to dobrze ze sa tacy
aktorzy.
Jednak zupelnie nie moge pojac reklam z jego udzialem, reklam Taktak. Z
poczatku myslalem, ze maja smieszyc banalnoscia ale nie smiesza, nie
zastanawiaja, nie wykorzystuja cech wizerunku KW. Spotykalem, juz rozne
reklamy, celowe oczernianie, celowe skandalizowanie i takie tam inne
powodujace zjawiska zwrotnosc, indykcyjnosci. Prosze powiedzcie mi,
wytlumaczcie kreatywnosc, sens tej reklamy.
Lesio
> Prosze powiedzcie mi, wytlumaczcie kreatywnosc, sens tej reklamy.
Sensem tej reklamy jest wyróżnienie usługi firmy na tle usług konkurencji
;-)
Ja dostrzegam w tej kampanii tylko jedną ciekawą rzecz; swoisty
autotematyzm, naśmiewanie się z samej "instytucji" reklamy, z procesu
produkcji spotów telewizyjnych. Ale nie wiem, czy to wystarczy, aby kampania
odniosła sukces...
--
Pozdrawiam serdecznie
Maciej Ślużyński
www.sluzynski.pl
Zobacz moje najlepsze strony!
"Maciej Ślużyński" <maci...@ATOWYWALicpnet.pl> napisał w wiadomości
news:dbj2gr$auc$1...@opal.icpnet.pl...
> > Prosze powiedzcie mi, wytlumaczcie kreatywnosc, sens tej reklamy.
> Sensem tej reklamy jest wyróżnienie usługi firmy na tle usług konkurencji
> ;-)
Prawie zgoda. Wyróżnienie reklamy... :-)
Natomiast też mam mieszane odczucia co do tego przekazu. Czort znajet,
jak to wpłynie na sprzedaż. Uważam, że ten typ reklamy byłby bardziej
odpowiedni dla marki wchodzącej, a w wypadku marki powszechnie rozpoznawanej
po prostu może mieć działanie pozytywne lub raczej neutralne. Na negatywne bym
nie stawiał, bo nie jest to przekaz kontrowersyjny raczej. Cóż - pokaże
czas, albo i nie. ;-)
ale to tak na czuja - przed emisją na pewno sprawdzono. Chyba, że nie? ;-)
--
Pozdrawiam, -ZED-. <GG# 10684 ICQ# 82731181>
<...> Jezeli chcesz w szybki i tani sposob zdobyc widownie
dla swojego serwisu lub potencjalnych klijentow na produkt, usluge to
zapraszam do wspulpracy.
IPA-Internetowa promocja <Łukasz Per - autor tego "arcyogłoszenia">