Google Groups no longer supports new Usenet posts or subscriptions. Historical content remains viewable.
Dismiss

OT - Ślużyński w Nowej Fantastyce

1 view
Skip to first unread message

Asia Witek

unread,
Mar 6, 2009, 1:15:20 PM3/6/09
to
Przeglądam sobie marcowy numer NF, a tu w dziale polskim znajome nazwisko.
Krótka notka biograficzna potwierdza, że to ten sam Maciej Ślużyński, który
udziela się na tej grupie. Opowiadania jeszcze nie czytałam, ale gratuluję
druku ;)
Mały jest ten świat.

pozdrawiam offtopowo ;)
Asiek
--
nasz nowy projekt: www.isido.pl
Usprawnia zarządzanie projektami

Maciej Ślużyński

unread,
Dec 7, 2010, 6:54:59 AM12/7/10
to
Użytkownik "Asia Witek" <as...@spamsio.beceiks.peel> napisał w wiadomości
news:gorp7t$fop$1...@inews.gazeta.pl...

> Przeglądam sobie marcowy numer NF, a tu w dziale polskim znajome nazwisko.
> Krótka notka biograficzna potwierdza, że to ten sam Maciej Ślużyński,
> który udziela się na tej grupie.

Jam ci to, nieskromnie przyznam...

> Mały jest ten świat.

Malutki, oj, malutki ;-)

A poważnie - opowiadanie powstało w prezencie na moje 40 urodziny. Dwa lata
czekało na publikację. A kolejne z tego cyklu "się" pisze; chociaż teraz
wziąłem dłuższy urlop na napisanie książki. Ale pomysł na kolejny tekst jest
gdzieś w głębi i tylko czeka na swoją porę...

--
Pozdrawiam serdecznie
Maciej Ślużyński
www.copywriterza5cygar.blog.onet.pl

0 new messages