pozdrawiam offtopowo ;)
Asiek
--
nasz nowy projekt: www.isido.pl
Usprawnia zarządzanie projektami
Jam ci to, nieskromnie przyznam...
> Mały jest ten świat.
Malutki, oj, malutki ;-)
A poważnie - opowiadanie powstało w prezencie na moje 40 urodziny. Dwa lata
czekało na publikację. A kolejne z tego cyklu "się" pisze; chociaż teraz
wziąłem dłuższy urlop na napisanie książki. Ale pomysł na kolejny tekst jest
gdzieś w głębi i tylko czeka na swoją porę...
--
Pozdrawiam serdecznie
Maciej Ślużyński
www.copywriterza5cygar.blog.onet.pl