Google Groups no longer supports new Usenet posts or subscriptions. Historical content remains viewable.
Dismiss

Akademia Cisco we Wrocławiu - kurs CCNA

0 views
Skip to first unread message

marek....@gmail.com

unread,
Sep 8, 2007, 6:55:59 PM9/8/07
to
Akademia Lokalna Cisco we Wrocławiu zaprasza na kurs CCNA. Kurs składa
się z 4 semestrów i trwa około roku (materiały jednego semestru
realizowane są w około 2-3 miesięcy). Jest to pierwszy stopień
certyfikacji Cisco z zakresu budowy, działania oraz konfiguracji sieci
komputerowych (dokładniejszy opis zagadnień tematycznych poruszanych w
trakcie kursu znajduje się na stronie www.cisco.com/web/learning/netacad/course_catal...
gdzie są również umieszczone przykładowe materiały).

Grupa będzie otwarta we Wrocławiu przy jednej z Lokalnych Akademii
Cisco. Najprawdopodobniej zajęcia odbywać się będą w niedzielę, co dwa
tygodnie po około 7-8 godzin (dokładny termin zajęć jest do
uzgodnienia, w razie czego - możliwa jest również opcja: co tydzień, w
jakiś dzień tygodnia, po 3-4 godziny po południu).

Prowadzący w Akademii posiadają dużą wiedzę teoretyczną, ale przede
wszystkim świetnie przygotowują od strony praktycznej. Na
potwierdzenie swoich umiejętności osoby prowadzące posiadają liczne
certyfikaty (CCNA, CCNP, CCAI, itp.).

Kurs jest odpłatny i kosztuje 800 złotych za semestr. Jednak
posiadanie takiego certyfikatu bardzo ułatwia życie na rynku pracy.

Planowany termin rozpoczęcia kursu to październik 2007.
Osoby zainteresowane prosimy o kontakt pod numerem telefonu: 0 789 285
226 lub mailem: kurs.ci...@gmail.com.

Serdecznie ZAPRASZAMY!

--

PS. Ogłoszenie zamieszczone grzecznościowo.

0 new messages