Grupa będzie otwarta we Wrocławiu przy jednej z Lokalnych Akademii
Cisco. Najprawdopodobniej zajęcia odbywać się będą w niedzielę, co dwa
tygodnie po około 7-8 godzin (dokładny termin zajęć jest do
uzgodnienia, w razie czego - możliwa jest również opcja: co tydzień, w
jakiś dzień tygodnia, po 3-4 godziny po południu).
Prowadzący w Akademii posiadają dużą wiedzę teoretyczną, ale przede
wszystkim świetnie przygotowują od strony praktycznej. Na
potwierdzenie swoich umiejętności osoby prowadzące posiadają liczne
certyfikaty (CCNA, CCNP, CCAI, itp.).
Kurs jest odpłatny i kosztuje 800 złotych za semestr. Jednak
posiadanie takiego certyfikatu bardzo ułatwia życie na rynku pracy.
Planowany termin rozpoczęcia kursu to październik 2007.
Osoby zainteresowane prosimy o kontakt pod numerem telefonu: 0 789 285
226 lub mailem: kurs.ci...@gmail.com.
Serdecznie ZAPRASZAMY!
--
PS. Ogłoszenie zamieszczone grzecznościowo.