Dismiss

Łódź => Senior Java Developer <=

TeamQuest Sp. z o.o.

unread,
Sep 22, 2021, 12:45:04 PM9/22/21
Dla naszego Klienta, bardzo szybko rosnącej polskiej firmy ( z
oddziałami w USA oraz 3 krajach Europy Zachodniej) działającej
na rynku dedykowanych rozwiązań IT dla klientów (m.in z branży
przemysłowej, energetycznej czy farmaceutycznej) z Ameryki
Północnej oraz Europy Zachodniej szukamy osoby na stanowisko:

***** Senior Java Developer

***** Zakres obowiązków:

* Udział we wszystkich aspektach rozwoju oprogramowania
* Analiza wykonalności wymagań, a także dbałość o wysoką
jakość wytwarzanych rozwiązań
* Projektowanie architektury, implementacja oraz analiza kodu
źródłowego
* Pokrywanie kodu źródłowego testami (jednostkowymi oraz
integracyjnymi) i usuwanie błędów
* Dokumentowanie kodu źródłowego (Javadoc) oraz przeprowadzanie
code review oraz refaktoryzacji
* Optymalizacja oprogramowania pod kątem wydajności i dostępności
* Stała współpraca z pozostałymi członkami zespołu projektowego

***** Nasze oczekiwania:

* Minimum 5 lat doświadczenia w programowaniu aplikacji (Java 8 lub w
wersji wyższej) z wykorzystaniem Spring Framework
* Perfekcyjna znajomość OOP, zasad Clean Code, DDD oraz testowania
* Doświadczenie oraz wiedza z zakresu rozwoju dużych rozproszonych
aplikacji web" owych
* Doświadczenie na przynajmniej dwóch projektach, gdzie stosowane
były mikroserwisy, SOA oraz interfejsy API REST, OAuth
* Doświadczenie z bazami NoSQL (np. MongoDB)
* Zaawansowaną znajomość relacyjnych baz danych
* Umiejętności w zakresie procesów CI/CD oraz narzędzi: Jenkins,
Maven, Git, SonarQube, Liquibase, Hibernate / JPA, JUnit,
* Znajomość metody SCRUM
* Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (min B2)

***** Zapunktujesz dodatkowo gdy posiadasz:

* Mile widziane doświadczenie w programowaniu z użyciem Spring Cloud
* Mile widziane doświadczenie z AWS (Cognito, DynamoDB, RDS,
Loadbalancer, EC2, Data Pipeline, Elastic Beanstalk, Route 53, S3,
System Manager, VPC, CloudWatch, RDS, Lambda, ECR, IAM,
CloudFormation)
* Mile widziane doświadczenie w pełnieniu ról w zespole takich jak:
Lider Techniczny, Architekt, Scrum Master

***** Oferujemy:

* Atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o B2B
* Dofinansowanie do lekcji języka angielskiego,niemieckiego lub
hiszpańskiego
* Szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe

W przesłanych materiałach prosimy o dopisanie klauzuli
następującej treści:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych dla potrzeb tej i
kolejnych rekrutacji (zgodnie z ustawą o ochronie danych
osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 roku t.j. Dz.U.2016 poz. 922).
Jednocześnie wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych
osobowych potencjalnym pracodawcom.

Potwierdzam prawdziwość powyższych danych i zgadzam się na
przetwarzanie i administrowanie moimi danymi, które podałem/am
do wiadomości TeamQuest Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie 00-814
Warszawa ul. Miedziana 3A lok. 21 do celów rekrutacji
pracowników. Jednocześnie oświadczam, że zostałam/em
poinformowana/y iż administratorem moich danych jest TeamQuest
Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie 00-814 Warszawa ul. Miedziana
3A lok. 21 oraz że moje dane mogą zostać przekazane
potencjalnym pracodawcom oraz, że mam prawo dostępu do treści
swoich danych, prawo ich poprawiania, prawo sprzeciwu wobec ich
przetwarzania w wyżej opisanym celu oraz wobec przekazywania
danych innym podmiotom, a także prawo zażądania zaprzestania
przetwarzania moich danych osobowych ze względu na moją
szczególną sytuację. Podanie danych jest dobrowolne.
Jednocześnie wyrażam zgodę na podejmowanie czynności mających
na celu weryfikacje prawdziwości przekazanych przeze mnie
dokumentów i informacji w nich zawartych.