Dismiss

Warszawa => Mid/ Senior .NET Developer <=

TeamQuest Sp. z o.o.

unread,
Jan 18, 2022, 8:45:07 AM1/18/22
Naszym klientem jest jeden z najprężniejszych i najdynamiczniejszych
dystrybutorów w sprzedaży produktów sieciowych, Data Center,
Security, Data Capture / Point of Sale Division a w
szczególności Cisco, IBM (oprogramowanie, sprzęt, serwisy) na
świecie. Szukamy osoby na stanowisko

***** Mid/ Senior .NET Developer

***** Twoje super zadania:

* rozwój aplikacji firmy (obecnie system do zarządzania magazynem,
planowany rozwój aplikacji na inne działy)
* współpraca z członkami zespołu

***** Wymagania:

* minimum 3 lata doświadczenia w .NET
* doświadczenie z .NET Core
* dobra znajomość technologii frontendowych (może być Angular,
React albo Vue)
* znajomość bazy danych Oracle SQL
* znajomość języka angielskiego na poziomie B2

***** Oferujemy:

* zatrudnienie na B2B albo UoP
* karta Multisport, opieka medyczna, ubezpieczenie na życie
* dofinansowanie nauki języka angielskiego
* możliwość całkowitej pracy zdalnej

W przesłanych materiałach prosimy o dopisanie klauzuli
następującej treści:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych dla potrzeb tej i
kolejnych rekrutacji (zgodnie z ustawą o ochronie danych
osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 roku t.j. Dz.U.2016 poz. 922).
Jednocześnie wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych
osobowych potencjalnym pracodawcom.

Potwierdzam prawdziwość powyższych danych i zgadzam się na
przetwarzanie i administrowanie moimi danymi, które podałem/am
do wiadomości TeamQuest Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie 00-814
Warszawa ul. Miedziana 3A lok. 21 do celów rekrutacji
pracowników. Jednocześnie oświadczam, że zostałam/em
poinformowana/y iż administratorem moich danych jest TeamQuest
Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie 00-814 Warszawa ul. Miedziana
3A lok. 21 oraz że moje dane mogą zostać przekazane
potencjalnym pracodawcom oraz, że mam prawo dostępu do treści
swoich danych, prawo ich poprawiania, prawo sprzeciwu wobec ich
przetwarzania w wyżej opisanym celu oraz wobec przekazywania
danych innym podmiotom, a także prawo zażądania zaprzestania
przetwarzania moich danych osobowych ze względu na moją
szczególną sytuację. Podanie danych jest dobrowolne.
Jednocześnie wyrażam zgodę na podejmowanie czynności mających
na celu weryfikacje prawdziwości przekazanych przeze mnie
dokumentów i informacji w nich zawartych.