Witam
Jako, że w nowym Thunderbirdzie pojawiła się opcja archiwizuj chciałem
tak go skonfigurować żeby wiadomości starsze niż pół roku trafiały do
archiwum. Niestety jakbym nie kombinował nie umiem tego uzyskać. We
właściwościach folderów deweloperzy zapomnieli dodać opcji archiwizuj
jest tylko usuń jak w TB2. Natomiast filtry z ustawionym wiekiem
wiadomości nie uruchamiają się automatycznie (trzeba ręcznie dla każdego
folderu je uruchomić) i nie rozdzielają wiadomości w archiwum na
podkatalogi z poszczególnymi latami (trzeba zrobić oddzielną regułę
filtrowania dla poszczególnych lat). Dodam, że korzystam z konta Lokalne
foldery i mam kilka podkatalogów katalogu Odebrane. Może ktoś doradzi
jak to można uzyskać? Może jakieś rozszerzenie?
--
Pozdrawiam, Maciek "Bieniu"
Skype: Edyta_i_Maciej | GG: 50619 | Tlen: maciek-b
ICQ: 252470497 | GTalk/Jabber: maciej....@jid.pl