Chciałbym pochwalić się, że udało mi się odzyskać kontona GG,
które ktoś przejął jeszcze pod koniec zeszłego roku (29.XII.2004).
Numerek miałem czterocyfrowy. Natychmiast sprawę zgłosiłem
na adres tech ma-u-pa gadu.gadu.pl oraz poprzez formularz,
dostępny na stronie GG. Zostałem zignorowany.
Po inspirującej lekturze postów grupy napisałem na dres A(dama) Buse ;-)
W czwartek otrzymałem odpowiedź z prośbą o datę przejęcia i hasło,
jakie miałem wcześniej. Dzisiaj o 10:00 otrzymałem maila z nowym
hasłem ! Po prawie czterech miesiącach odzyskałem dawny numer !
Jednak ktoś w GG przejmuje się użytkownikami !
Specjalne podziękowanie dla Pana Rafała S. z GG, który zajął się całą
sprawą !!!!
Pozdrawiam Grupę
Arek