Nie trzeba wczytywac recznie map - przynajmniej w AM TT i igo.
To chyba standard.
myslalem ze w AM trzeba recznie przelaczyc mape z polski na niemcy. A gdzie
znajde mape tylko niemiec, aby dograc do polski?
W zestawie Automapa EU
Generalnie to do tych nawigacji jest dosłownie paru producentów. Więc jeśli
niedokładności, to wszędzie będą podobne od tego samego dostawcy mapy.
Marek
W liście datowanym 31 lipca 2008 (15:04:18) napisano:
> jaka nawigacja najlepsza na trase PL -> DE ? Ale chodzi mi o taką gdzie
> wgram dwie mapy polski i niemiec, w ktorej trasa bedzie wyznaczona w calosci
> bez potrzeby przelaczenia mapy.
Garmin Nuvi 250W (przykladowo)/bez GP lub z GP (GPMapą) 2008.1.
--
Pozdrowienia,
Maciej Kurkiewicz aka Sesjusz
www.mkhobby.com