pozdrawiam!
--
[No OnE KnOwS My StruGGle, TheY OnLy See ThE TroUblE]
Poprostu jest za ciemno i tyle.... zapal więcej światła
--
Paweł Spychalski aka Dziku
<< spychalsk...@strona.pl | GG #1143854 >>
<< www.dzikie.net | Jabber: spych...@jabberpl.org >>
(widzialam podobny efekt na zdjeciach nawet z canona d1;)
http://forums.sijun.com/viewtopic.php?t=38428 widac to troche na zdjeciu
gdzie pani stoi kolo drzewa.
Miałem dokładnie taki sam efekt- tylko w pomieszczeniach i tylko przy
słabym oświetleniu. Zdjęcia wychodziły prawidłowe. Było tak kilkanaście
dni. Naprawiłem w banalny sposób- aparat spadł mi z biurka i problem
ustąpił. Przyczyną może być luźny styk, zabrudzony albo niewłaściwie
kontaktujący.
KOala
podobnie u mnie
zdjecia wychodza w miare, na nagraniu widac paski.. :(
efekt ustaje z uplywem czasu
ktos sie orientuje dokladnie w czym rzecz ?
> podobnie u mnie
> zdjecia wychodza w miare, na nagraniu widac paski.. :(
> efekt ustaje z uplywem czasu
> ktos sie orientuje dokladnie w czym rzecz ?
Ja nie wiem, ale od jakiegoś czasu mam to samo - tzn. zakłócenia na
wyświetlaczu.
Witam,
problem w utleniających się stykach - powiedział mi znajomy, który był z tym
problemem w serwisie. Panowie sewisanci załatwili to podobno w 15 min.
Karolina