Google Groups no longer supports new Usenet posts or subscriptions. Historical content remains viewable.
Dismiss

zdjęcia zrobione A60 i A80

0 views
Skip to first unread message

Marcin

unread,
Jun 15, 2006, 5:47:23 PM6/15/06
to
Wszystkie zdjęcia z mojej strony zrobiłem Canon'em A60 i A80.
To chyba najlepsze kompakty, przejrzyste menu, manualne nastawy.
No ale technika się rozwija i za nie długo takie aparaty trafią do muzeum.
Zdjęcia podzieliłem tematycznie. http://mybestphotos.batcave.net
Ludzie na zdjęciach najczęściej nie wiedzieli, że są fotografowani.

Marcin G


0 new messages