Wszystkie zdjęcia z mojej strony zrobiłem Canon'em A60 i A80.
To chyba najlepsze kompakty, przejrzyste menu, manualne nastawy.
No ale technika się rozwija i za nie długo takie aparaty trafią do muzeum.
Zdjęcia podzieliłem tematycznie.
http://mybestphotos.batcave.netLudzie na zdjęciach najczęściej nie wiedzieli, że są fotografowani.
Marcin G