dawno tutaj nie zagladalem..
moj a60 z moja pomoca napstrykal w miedzyczasie troche zdjec ;)
zainteresowanych zapraszam do przejrzenia paru najnowszych:
http://www.plfoto.com/zdjecie.php?picture=651250 - kwiatek
http://www.plfoto.com/zdjecie.php?picture=641370 - tez kwiatek ;)
http://www.plfoto.com/zdjecie.php?picture=637457 - "kotki"
a tu cale portfolio:
http://www.plfoto.com/uzytkownik.php?authorid=35020
mile widziane opinie.
pozdrawiam