i czy jest to freeware ?
pablo
> gdzie można znaleźć w sieci zoombrowsera ?
>
> i czy jest to freeware ?
>
> pablo
O ile pamiętam to na stronie Canona są tylko updaty (najnowsza wersja to
5.0) ściągnij je i szukaj "podstawy" do nich.
Google "wypluwa" linki, ale musisz się sam postarać znaleźć, bo nie wiem
jakie to wersje np.
tu jest v2.3 http://www.foto-freeware.de/zoombrowser.php
P.S. Updaty są też tu:
http://www.helpdrivers.com/ingles/listado/panel.asp?marca=Canon&perif=camaras
--
pozdrawiam
Adam M.
--
:D->-<
GG 1287852