Google Groups no longer supports new Usenet posts or subscriptions. Historical content remains viewable.
Dismiss

Czy jest możliwe podpięcie cyfraka do komórki ??

0 views
Skip to first unread message

Grover

unread,
Apr 25, 2005, 8:44:39 AM4/25/05
to
No właśnie, chodzi mi o to, czy spotkaliście się z takim rozwiązaniem, które
pozwalałoby podpiąć nasz zwykły aparacik cyfrowy do komórki w celu
bezpośredniej transmisji fotek celem przesłania ich później np. MMS'em ?? W
końcu po co kiepski aparat w komórce jak by można podłączyć normalnego
cyfraka ? :-)

Pozdro

Anubis

unread,
May 8, 2005, 7:19:22 AM5/8/05
to

Użytkownik "Grover" <new...@tenbit.pl-nospam> napisał w wiadomości
news:d4ionr$etu$1...@news.onet.pl...

Ciekawe jak takie zdjecie np o rozdzielczosci 1600x1200 przeskaluje aparat
na swoj ekran ?
Jesli nawet uda ci sie wgrac plik to ekran nie wyswietli ci go bo musi mic
rodzielczosc dostosowana do tego jaki ma telefon.


0 new messages