Google Groups no longer supports new Usenet posts or subscriptions. Historical content remains viewable.
Dismiss

czy ktoś używa A60 i Heliosa do makro

0 views
Skip to first unread message

aaaaa

unread,
Oct 31, 2006, 7:23:25 AM10/31/06
to
Czy ktoś używa jeszcze Canona a60 i obiektyw Helios do zdjęć makro?


news.tpi.pl

unread,
Oct 31, 2006, 1:48:34 PM10/31/06
to

Użytkownik "aaaaa" <daniel...@o2.pl> napisał w wiadomości
news:ei7fdg$nc3$1...@nemesis.news.tpi.pl...

> Czy ktoś używa jeszcze Canona a60 i obiektyw Helios do zdjęć makro?
>
>
Oczywiście, ze tak. Ja mam tego canonika i jestem niezmiernie zadowolony ze
zdjęć jakie nim robię pomimo, że to tylko matryca 2 megapiksele. Nie mam
niestety dodatkowych obiektywów. Pozdrawiam, Bogdan. dombt- małpa-o2-pl


aaaaa

unread,
Nov 2, 2006, 12:58:38 AM11/2/06
to
> Oczywiście, ze tak. Ja mam tego canonika i jestem niezmiernie zadowolony
> ze
> zdjęć jakie nim robię pomimo, że to tylko matryca 2 megapiksele. Nie mam
> niestety dodatkowych obiektywów. Pozdrawiam, Bogdan. dombt- małpa-o2-pl

Może jakieś sample poproszę, bo ja dopiero zaczynam z tym przygodę i wiem
tylko tyle że strasznie trudno złapać ostrość :)
Proszę o jakieś porady :)
DK


0 new messages