Użytkownik "aaaaa" <
daniel...@o2.pl> napisał w wiadomości
news:ei7fdg$nc3$1...@nemesis.news.tpi.pl...
> Czy ktoś używa jeszcze Canona a60 i obiektyw Helios do zdjęć makro?
>
>
Oczywiście, ze tak. Ja mam tego canonika i jestem niezmiernie zadowolony ze
zdjęć jakie nim robię pomimo, że to tylko matryca 2 megapiksele. Nie mam
niestety dodatkowych obiektywów. Pozdrawiam, Bogdan. dombt- małpa-o2-pl