news:1ckiu7sg...@zmywak.com...
> Dnia Mon, 30 Apr 2012 14:11:22 +0100, Hants napisał(a):
>
>> Ale pizga tak, ze mnie z kajaka wczoraj prawie wywiało.
>> Od jutra swięty spokój:
>>
>>
http://www.windfinder.com/forecast/solent_mrsc
>
> Solent? Kajakiem po morzu??? Toż to prawie jak hulajnogą po autostradzie,
> brrrr...
> Żaglówek tam gdzieś tanio nie macie? Popływałbym znów, w województwie
> londyńskim są tylko na Tamizie, jak im się to nie rozpuści w tej brudnej
> zupie.
3 dni dookoła IoW, połączone z dzikimi campingami - miodzio...
Małe, stare zaglówki są tanie. Sporo tańsze od kajaków, ale droższe w
utrzymaniu: slip, przyczepka, parking, naprawy, etc.
Jachty? hmm...
http://www.bucklers.co.uk/page/prices
Moze na emeryturze :-)
Kup sobie RIB :-)