Google Groups no longer supports new Usenet posts or subscriptions. Historical content remains viewable.
Dismiss

ie sp2 na pirackim winxp sp2 pl

0 views
Skip to first unread message

psuja-winxp

unread,
May 2, 2008, 3:24:56 PM5/2/08
to

Jak zainstalować ie 7 pl na pirackim windows xp sp2???

HELP
HELP
HELP
!!!!!!!
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Matiz100
e-mail:dalk...@o4et.eu (zamień miejscami n-->4)
gg:90483221 (przepisz wspak)";)"


MichaelData

unread,
May 2, 2008, 4:08:37 PM5/2/08
to
"psuja-winxp" nawydziwiał(a) w wiadomości ID
news:fvfq75$h0d$1...@nemesis.news.neostrada.pl

> Jak zainstalować ie 7 pl na pirackim windows xp sp2???
> HELP
> HELP
> HELP
> !!!!!!!

Normalnie. Kretynie. Od kwartału IE7 nie sprawdza oryginalności przy instalacji.
Dupek.

--
Michael________
______/) /\ | /\
"Truth is a simple place, here for us all to see, reach as it comes to you
as it comes to me, as I will always need you inside my heart"(*Yes*)
begin 755 error.jpg

Panslavista

unread,
May 3, 2008, 7:44:58 AM5/3/08
to
MichaelData pisze:

> Normalnie. Kretynie. Od kwartału IE7 nie sprawdza oryginalności przy
> instalacji.
> Dupek.
>

dópek to tfuj stary a tfoja siostra ma ptaszka

f1j@k_?

unread,
May 3, 2008, 11:19:30 PM5/3/08
to
psuja-winxp ośmielił się napisać:
jak zadzwonisz na 997 to tam ci pomoga

Maciek

unread,
May 4, 2008, 4:36:31 AM5/4/08
to
f1j@k_? pisze:

> jak zadzwonisz na 997 to tam ci pomoga

a co tfoja stara tam pracóje jako dyrzórny lahociong?

psuja-winxp

unread,
May 4, 2008, 12:46:47 PM5/4/08
to

Użytkownik "f1j@k_?" <per...@server.pl> napisał w wiadomości
news:fvj9ts$6t0$1...@news.onet.pl...

nie zartuj bo ci podsypię z lewej burty
------------------------------
matiz-xp
e-mail:psuja2...@onet.eu


psuja-winxp

unread,
May 4, 2008, 12:53:26 PM5/4/08
to

Użytkownik "MichaelData" <sp...@ognik.to.nie.com> napisał w wiadomości
news:fvfsc5$3dt$1...@atlantis.news.neostrada.pl...
ciekawe skąd to wiesz
niby skąd mam wziąć "czystą" (czyli bez cracków, fixów i takich tam) wersję
ie7 pl.
p.s:a zresztą:firefox też bardzo dobry, ale za to ie 7pl kompatybilniejszy z
niektórymi stronami.
----------------------------------------------------------------------
matiz-xp
e-mail:psuja2...@onet.eu

żarcik.txt

Skrypëk

unread,
May 4, 2008, 3:00:06 PM5/4/08
to

Użytkownik "psuja-winxp" <psu...@usunto.onet.eu> napisał w wiadomości
news:fvkpoo$icc$1...@atlantis.news.neostrada.pl...

>
> Użytkownik "MichaelData" <sp...@ognik.to.nie.com> napisał w wiadomości
> news:fvfsc5$3dt$1...@atlantis.news.neostrada.pl...
>> "psuja-winxp" nawydziwiał(a) w wiadomości ID
>> news:fvfq75$h0d$1...@nemesis.news.neostrada.pl
>>> Jak zainstalować ie 7 pl na pirackim windows xp sp2???
>>> HELP
>>> HELP
>>> HELP
>>> !!!!!!!
>>
>> Normalnie. Kretynie. Od kwartału IE7 nie sprawdza oryginalności przy
>> instalacji.
>> Dupek.
>>
>> --
>> Michael________
>> ______/) /\ | /\
>> "Truth is a simple place, here for us all to see, reach as it comes to
>> you
>> as it comes to me, as I will always need you inside my heart"(*Yes*)
>>
> ciekawe skąd to wiesz
> niby skąd mam wziąć "czystą" (czyli bez cracków, fixów i takich tam)
> wersję ie7 pl.

z internetutumanie


MichaelData

unread,
May 4, 2008, 4:59:19 PM5/4/08
to
"psuja-winxp" nawydziwiał(a) w wiadomości ID
news:fvkpoo$icc$1...@atlantis.news.neostrada.pl

>>> Jak zainstalować ie 7 pl na pirackim windows xp sp2???
>>> HELP
>>> HELP
>>> HELP
>>> !!!!!!!
>> Normalnie. Kretynie. Od kwartału IE7 nie sprawdza oryginalności przy
>> instalacji.
>> Dupek.

> ciekawe skąd to wiesz

Z wykopalisk.

> niby skąd mam wziąć "czystą" (czyli bez cracków, fixów i takich tam) wersję
> ie7 pl.

Z nikąd. Włącz aktualizacje i sam przyjedzie. Palancie :]

> p.s:a zresztą:firefox też bardzo dobry, ale za to ie 7pl kompatybilniejszy z
> niektórymi stronami.

Po co to piszesz skoro to oczywiste? Pytasz o IE7 to się tego trzymaj a nie
wyjezdżaj z Firefoxem :>

--
Michael________
______/) /\ | /\
"Truth is a simple place, here for us all to see, reach as it comes to you
as it comes to me, as I will always need you inside my heart"(*Yes*)

begin 755 error.jpg

f1j@k_?

unread,
May 4, 2008, 5:23:10 PM5/4/08
to
psuja-winxp ośmielił się napisać:

> Użytkownik "f1j@k_?" <per...@server.pl> napisał w wiadomości
> news:fvj9ts$6t0$1...@news.onet.pl...
>> psuja-winxp ośmielił się napisać:
>>> Jak zainstalować ie 7 pl na pirackim windows xp sp2???
>>>
>>> HELP
>>> HELP
>>> HELP
>>> !!!!!!!
>>> -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
>>> Matiz100
>>> e-mail:dalk...@o4et.eu (zamień miejscami n-->4)
>>> gg:90483221 (przepisz wspak)";)"
>> jak zadzwonisz na 997 to tam ci pomoga
>
> nie zartuj bo ci podsypię z lewej burty
ze cooo? wszyscy w lodzi tak bez sensu gadaja?
> ------------------------------
> matiz-xp
> e-mail:psuja2...@onet.eu
>
>

f1j@k_?

unread,
May 4, 2008, 5:27:03 PM5/4/08
to
psuja-winxp ośmielił się napisać:
co to w ogole jakies zalaczniki zarcik.txt ??

Poczytaj
http://pl.wikipedia.org/wiki/Netykieta

psuja-winxp

unread,
May 5, 2008, 7:24:49 AM5/5/08
to

Użytkownik "psuja-winxp" <psu...@usunto.onet.eu> napisał w wiadomości
news:...

>
> Użytkownik "MichaelData" <sp...@ognik.to.nie.com> napisał w wiadomości
> news:fvfsc5$3dt$1...@atlantis.news.neostrada.pl...
>> "psuja-winxp" nawydziwiał(a) w wiadomości ID
>> news:fvfq75$h0d$1...@nemesis.news.neostrada.pl

>>> Jak zainstalować ie 7 pl na pirackim windows xp sp2???
>>> HELP
>>> HELP
>>> HELP
>>> !!!!!!!
>>
>> Normalnie. Kretynie. Od kwartału IE7 nie sprawdza oryginalności przy
>> instalacji.
>> Dupek.
>>
>> --
>> Michael________
>> ______/) /\ | /\
>> "Truth is a simple place, here for us all to see, reach as it comes to
>> you
>> as it comes to me, as I will always need you inside my heart"(*Yes*)
>>
> ciekawe skąd to wiesz

> niby skąd mam wziąć "czystą" (czyli bez cracków, fixów i takich tam)
> wersję ie7 pl.
> p.s:a zresztą:firefox też bardzo dobry, ale za to ie 7pl kompatybilniejszy
> z niektórymi stronami.
> ----------------------------------------------------------------------
> matiz-xp
> e-mail:psuja2...@onet.eu
>


psuja-winxp

unread,
May 5, 2008, 7:31:58 AM5/5/08
to

Użytkownik "MichaelData" <sp...@ognik.to.nie.com> napisał w wiadomości
news:fvl837$ne2$1...@atlantis.news.neostrada.pl...
kretyn
jak włączę aktualizacje to mnie wykryją i mam Windows przerąbany "masz 30
dni na aktywację"-pewnie coś takiego się pokaże
-a poza tym-te aktualizacje to do d*** są!~
-a poza tym chyba już nie będę się bił o ie 7
są lepsze
-mogę sobie odpuścić to ie7
-i dzięki za dobre chęci


Skrypëk

unread,
May 5, 2008, 7:44:12 AM5/5/08
to
psuja-winxp nabazgrał:

Juz dawno cie wykryli, spodziewaj sie juz niedlugo wizyty milicji.

psuja-winxp

unread,
May 15, 2008, 4:52:07 AM5/15/08
to
Użytkownik "MichaelData" <sp...@ognik.to.nie.com> napisał w wiadomości news:fvfsc5$3dt$1...@atlantis.news.neostrada.pl...

> "psuja-winxp" nawydziwiał(a) w wiadomości ID
> news:fvfq75$h0d$1...@nemesis.news.neostrada.pl
>> Jak zainstalować ie 7 pl na pirackim windows xp sp2???
>> HELP
>> HELP
>> HELP
>> !!!!!!!
> Normalnie. Kretynie. Od kwartału IE7 nie sprawdza oryginalności przy
> instalacji. Dupek.

Miałeś rację.
Wyczytałem to w Wikipedii.


psuja-winxp

unread,
Sep 13, 2008, 8:26:45 AM9/13/08
to
Użytkownik "psuja-winxp" <psu...@usunto.onet.eu> napisał w wiadomości
news:fvmr6q$dm8$1...@nemesis.news.neostrada.pl...

ech... zamykam

sumar

unread,
Sep 13, 2008, 9:53:43 AM9/13/08
to
psuja-winxp:

> ech... zamykam

To nie forum dla zakompleksionych palantów, którzy zamykają sobie
tematy. Możesz piernąć.

--
JuSeV

psuja-winxp

unread,
Oct 8, 2008, 2:23:18 PM10/8/08
to
Użytkownik "sumar" <su...@onet.eu> napisał w wiadomości
news:sumar.12...@mx1.internetia.pl...

spadaj do dupy wekslowcó

sumar

unread,
Oct 8, 2008, 2:46:59 PM10/8/08
to
psuja-winxp:

> spadaj do dupy wekslowcó

Poodpisuj na jakieś wiadomości tych śmieci, którzy tu byli kilka lat
temu, a potem zostali wypędzeni, nędznicy. Będzie śmiesznie.

--
JuSeV

6 J†Ó†S†E†F† 6 †P†I†Ł†S†Ó†C†K†I 6

unread,
Oct 22, 2008, 10:57:42 AM10/22/08
to
psuja-winxp pisze:

> jak włączę aktualizacje to mnie wykryją i mam Windows przerąbany "masz 30
> dni na aktywację"-pewnie coś takiego się pokaże
> -a poza tym-te aktualizacje to do d*** są!~
> -a poza tym chyba już nie będę się bił o ie 7
> są lepsze
> -mogę sobie odpuścić to ie7
> -i dzięki za dobre chęci

widać rześ hójó kiblował w zerufce

psuja-winxp

unread,
Nov 17, 2008, 11:08:53 AM11/17/08
to
Użytkownik "sumar" <su...@onet.eu> napisał w wiadomości
news:sumar.12...@mx1.internetia.pl...

dobra dobra

SYSTEM eRRoR xDDD


sumar

unread,
Nov 17, 2008, 12:19:39 PM11/17/08
to
psuja-winxp:

> dobra dobra

> SYSTEM eRRoR xDDD

VvV.ÓóÓ

--
JuSeV

TadeuszFantom

unread,
Dec 6, 2008, 6:22:29 AM12/6/08
to
sumar wrote:

Najadłem się groszku ... i pierdzę po troszku
--
--------
TadeuszFantom
http://www.hakerczat.prv.pl/
http://www.nowyglogow.prv.pl/

sumar

unread,
Dec 6, 2008, 6:40:07 AM12/6/08
to
TadeuszFantom:

> Najadłem się groszku ... i pierdzę po troszku

Kolejna 40-letnia infantylna pizda. Czemu was jest tak wielu?

--
JuSeV

"piiłsóócki!"

unread,
Dec 6, 2008, 6:43:20 AM12/6/08
to
sumar pisze:

> TadeuszFantom:
>
>> Najadłem się groszku ... i pierdzę po troszku
>
> Kolejna 40-letnia infantylna pizda. Czemu was jest tak wielu?
>

zapefne dlatego rze rzadna dzifka nie ómuwi sie zadarmo z takim platfósem

"piiłsóócki!"

unread,
Dec 6, 2008, 6:44:09 AM12/6/08
to
TadeuszFantom pisze:

> sumar wrote:
>
>> psuja-winxp:
>>
>>> ech... zamykam
>> To nie forum dla zakompleksionych palantów, którzy zamykają sobie
>> tematy. Możesz piernąć.
>>
> Najadłem się groszku ... i pierdzę po troszku

tadek, a nie muwił ci jósz devilson rze tfoja stara pierdzi hójem?

TadeuszFantom

unread,
Dec 6, 2008, 7:26:51 AM12/6/08
to

Użytkownik "piiłsóócki!" <wytnijw...@yahoo.com> napisał w wiadomości
news:fAt_k.8983$yB4...@newsfe07.iad...

Nie mówił, miał usta zajęte czym innym... lodzikiem.


--
--------------------------------------------------

-------------------------------------------------


"piiłsóócki!"

unread,
Dec 6, 2008, 7:36:16 AM12/6/08
to
TadeuszFantom pisze:

> Użytkownik "piiłsóócki!" <wytnijw...@yahoo.com> napisał w wiadomości
> news:fAt_k.8983$yB4...@newsfe07.iad...
>> TadeuszFantom pisze:
>>> sumar wrote:
>>>
>>>> psuja-winxp:
>>>>
>>>>> ech... zamykam
>>>> To nie forum dla zakompleksionych palantów, którzy zamykają sobie
>>>> tematy. Możesz piernąć.
>>>>
>>> Najadłem się groszku ... i pierdzę po troszku
>> tadek, a nie muwił ci jósz devilson rze tfoja stara pierdzi hójem?
>
> Nie mówił, miał usta zajęte czym innym... lodzikiem.

ale one nie jest tfoim ojcem, pomyliłes go z tatom debilsonem co ci
opcionga, a póśniej róha w dópe

TadeuszFantom

unread,
Dec 6, 2008, 2:43:28 PM12/6/08
to
"piiłsóócki!" wrote:

Ala ma kota a kot ma Alę, a ja mam konia i se go walę xD

0 new messages