HELP
HELP
HELP
!!!!!!!
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Matiz100
e-mail:dalk...@o4et.eu (zamień miejscami n-->4)
gg:90483221 (przepisz wspak)";)"
Normalnie. Kretynie. Od kwartału IE7 nie sprawdza oryginalności przy instalacji.
Dupek.
--
Michael________
______/) /\ | /\
"Truth is a simple place, here for us all to see, reach as it comes to you
as it comes to me, as I will always need you inside my heart"(*Yes*)
begin 755 error.jpg
> Normalnie. Kretynie. Od kwartału IE7 nie sprawdza oryginalności przy
> instalacji.
> Dupek.
>
dópek to tfuj stary a tfoja siostra ma ptaszka
> jak zadzwonisz na 997 to tam ci pomoga
a co tfoja stara tam pracóje jako dyrzórny lahociong?
nie zartuj bo ci podsypię z lewej burty
------------------------------
matiz-xp
e-mail:psuja2...@onet.eu
z internetutumanie
> ciekawe skąd to wiesz
Z wykopalisk.
> niby skąd mam wziąć "czystą" (czyli bez cracków, fixów i takich tam) wersję
> ie7 pl.
Z nikąd. Włącz aktualizacje i sam przyjedzie. Palancie :]
> p.s:a zresztą:firefox też bardzo dobry, ale za to ie 7pl kompatybilniejszy z
> niektórymi stronami.
Po co to piszesz skoro to oczywiste? Pytasz o IE7 to się tego trzymaj a nie
wyjezdżaj z Firefoxem :>
--
Michael________
______/) /\ | /\
"Truth is a simple place, here for us all to see, reach as it comes to you
as it comes to me, as I will always need you inside my heart"(*Yes*)
begin 755 error.jpg
Juz dawno cie wykryli, spodziewaj sie juz niedlugo wizyty milicji.
Miałeś rację.
Wyczytałem to w Wikipedii.
ech... zamykam
> ech... zamykam
To nie forum dla zakompleksionych palantów, którzy zamykają sobie
tematy. Możesz piernąć.
--
JuSeV
spadaj do dupy wekslowcó
> spadaj do dupy wekslowcó
Poodpisuj na jakieś wiadomości tych śmieci, którzy tu byli kilka lat
temu, a potem zostali wypędzeni, nędznicy. Będzie śmiesznie.
--
JuSeV
> jak włączę aktualizacje to mnie wykryją i mam Windows przerąbany "masz 30
> dni na aktywację"-pewnie coś takiego się pokaże
> -a poza tym-te aktualizacje to do d*** są!~
> -a poza tym chyba już nie będę się bił o ie 7
> są lepsze
> -mogę sobie odpuścić to ie7
> -i dzięki za dobre chęci
widać rześ hójó kiblował w zerufce
dobra dobra
SYSTEM eRRoR xDDD
> dobra dobra
> SYSTEM eRRoR xDDD
VvV.ÓóÓ
--
JuSeV
Najadłem się groszku ... i pierdzę po troszku
--
--------
TadeuszFantom
http://www.hakerczat.prv.pl/
http://www.nowyglogow.prv.pl/
> Najadłem się groszku ... i pierdzę po troszku
Kolejna 40-letnia infantylna pizda. Czemu was jest tak wielu?
--
JuSeV
zapefne dlatego rze rzadna dzifka nie ómuwi sie zadarmo z takim platfósem
tadek, a nie muwił ci jósz devilson rze tfoja stara pierdzi hójem?
Nie mówił, miał usta zajęte czym innym... lodzikiem.
--
--------------------------------------------------
-------------------------------------------------
ale one nie jest tfoim ojcem, pomyliłes go z tatom debilsonem co ci
opcionga, a póśniej róha w dópe
Ala ma kota a kot ma Alę, a ja mam konia i se go walę xD