--
Dominik Siedlak (bachus)
Na serwerze bachus - login taki mam,
serwer post.pl, w całość złóż to sobie sam...
wielkie mi rzeczy rze moje ip widać i tak powiem rze to nie ja pisałem i
mi nic nie ódowodniom
Sprzątaj, sprzątaj komputer, logi, backup.
ps. szybciutko likwiduj profil na nasza-klasa, możesz
też uprzedzić mamę, że np. może dostać gruby list
z wydrukami - lincz internetowy boli.
ok, pszepraszam, jósz nie bende, nie podasz mje na milicje??
Obiecóje rze jósz nie bende róhał tfojej matki kijem ot mopa, ani nawet
zardzewiałym imadłem, nie bende tesz jej dokóczał kopionc z zardzewiałom
beczke w kturej mieszka.
A nawet moge obiecać rze pomalóje jej beczke hamerajtem!
jak nie wieżysz rze nic mi nie zrobią to spytaj Arniego na
pl.rec.motocykle raz im 1000 postóf skasowałem i góvno mi zrobili
--
Posted Via Newsfeeds.com Premium Usenet Newsgroup Service
----------------------------------------------------------
http://www.Newsfeeds.com
jusek, nie rozmawiaj stom lamerskom kórvvom
kórva pomyliło mje sie i napisałem posta z normalnego serwera a on
mmysli rze mje milicja zgarnie ;)
PS. jego stara ma nawet paravvan marny, bo dziadek potglonda i konia tszepie
ciebie boli dupa po wizycie łojca w pokojó dziecinnym :D
łójcie łoji łopatom łotbyta, Dłoominika
> hehe, tosie nazyvva ! MÓLESTÓVVANIÓ ! i czebaby to zapodac na MILICJE
i bendzie:
W rynku syren jęk, na jezdni żółty kurz
Niebieska szklanka miga i blacharnia Ziutka zwija już