być może dzięki możności doświadczenia czegoś takiego raz na jakiś
czas, potrafilibyśmy
wczuć sie w w siebie na tyle by nie popełniać jakichś błędów\wyborów
życiowych z racji często diametralnie
odrębnego punktu percepcji kobiet i mężczyzn.
Czy ty naprawde jestes tak licha w temacie pt. "Kobieta : Mezczyzna"?
Nie chcialbym burzyc ci pod deklem, ale zauwaz!
Biologia nie znosi sentymentow. Nie jestesmy stworzeni od szczescia,
tylko do rozmnazania. Ale, poniewaz rozmnazanie to duzy bol i duzy
klopot;
rodzenie, karmienie, nianczenie, edukowanie itd.
- Natura, musiala wynalesc jakas sztuczke zmuszajaca do prorekreacji,
inaczej nikt niechcialby sie skazywac na te droge cierniowa. Wiec
wymyslila milosc, a precyzyjniej; orgazm i prowadzace ku niemu
pozadanie, ktore ludzie naiwnie
zwa uczuciem milosnym. Tyczy to mezczyzn i kobiety w identycznym
stopniu.
Baby, bez przerwy gledza ze najwazniejsze jest serce (nie kutas).
- Tymczasem zawsze facet z wielkim sercem jest przez nie odtracany na
rzecz faceta z wielkim chujem, chocby ten, byl morderca czy ludozerca.
Kleja sie do
najwiekszych bydlakow i wybaczaja im kazda nikczemnosc - pod
warunkiem, ze sa przez nich dobrze dopchniete jak trzeba. I to jest
wszystko, co mozna rzec o
kobiecej wrazliwosci.
Kiedy facet klamie, to klamie, a kiedy mowi prawde, to mowi prawde,
gdy tymczasem one - baby - nawet kiedy mowia prawde to klamia.
Z milosci zrobily swiatynie, a z serca jej krzyz. Rzeczywistosc
przeczy temu, bo jedyne w co wierza baby to kutas, penis, fallus,
czlonek, chuj - jedyny argument, ktorym mozna dojsc do porozumienia z
kobieta; wylaczny jezyk, ktory kobieta rozumie.
Jedynie dziwki powinny byc szanowane, dlaczego?! Dlatego ze dzieki tej
profesji mniej jest gwaltow, bo one kanalizuja samcza zwierzecosc. I
dlatego ze kazda dziwka teskni do zycia innego zupelnie.
Nie jedna przyzwoita marzy, by byc platna kurwa, bo juz po kilku
latach nudy malzenskiej wydaje jej sie to cholernie rajcujace i
ciekawe nad podziw, jak kazdy zakazany owoc, i nie ma w tym co
napisalem wyjatkow, to czysty babski instnkt.
Czym jest pizda kazdy z nas wie - jedynie... - moze JarKacz nie wie,
ale znajac jego ciekawosc, zapewne obejzal sie przy narodzinach, a
teraz wciaz ma w pamieci:
"Przyczyna wszelkiego zla jest niewiasta!" "Kobieta to zwierzeca
niedoskonalosc" "Kobieta to bezbozne furie chuci" - mysli - jak glosil
sw. Tomasz z Akwinu, biskup Maksimus czy Hezjod, ktory glosil;
"Kobieta jest plaga, z jaka mezczyzna musza zyc, jest straszliwa
pokusa o mozgu suki i o naturze zlodziejskiej".
A co ja bede Cie uswiadamial, badz dobra zona i matka. Nie kombinuj
nic na boku za co moglabys nie pojsc do nieba - pamietaj!
Tak, cos w tym jest.
> Nie chcialbym burzyc ci pod deklem, ale zauwaz!
Moje ''pod deklem'' jest nie do zburzenia ;)
> Biologia nie znosi sentymentow. Nie jestesmy stworzeni od szczescia,
> tylko do rozmnazania. Ale, poniewaz rozmnazanie to duzy bol i duzy
> klopot;
> rodzenie, karmienie, nianczenie, edukowanie itd.
> - Natura, musiala wynalesc jakas sztuczke zmuszajaca do prorekreacji,
> inaczej nikt niechcialby sie skazywac na te droge cierniowa. Wiec
> wymyslila milosc, a precyzyjniej; orgazm i prowadzace ku niemu
> pozadanie, ktore ludzie naiwnie
> zwa uczuciem milosnym. Tyczy to mezczyzn i kobiety w identycznym
> stopniu.
Orgazm bez miłości to posuwanie i nic wiecej zeru null O<-- o takie
wielkie
orgazm + miłość = satysfakcja ~
> Baby, bez przerwy gledza ze najwazniejsze jest serce (nie kutas).
bulshit!
> - Tymczasem zawsze facet z wielkim sercem jest przez nie odtracany na
> rzecz faceta z wielkim chujem, chocby ten, byl morderca czy ludozerca.
big bulshit!
> Kleja sie do
> najwiekszych bydlakow i wybaczaja im kazda nikczemnosc - pod
> warunkiem, ze sa przez nich dobrze dopchniete jak trzeba. I to jest
> wszystko, co mozna rzec o
> kobiecej wrazliwosci.
bulshit!
> Kiedy facet klamie, to klamie, a kiedy mowi prawde, to mowi prawde,
> gdy tymczasem one - baby - nawet kiedy mowia prawde to klamia.
> Z milosci zrobily swiatynie, a z serca jej krzyz. Rzeczywistosc
> przeczy temu, bo jedyne w co wierza baby to kutas, penis, fallus,
> czlonek, chuj - jedyny argument, ktorym mozna dojsc do porozumienia z
> kobieta; wylaczny jezyk, ktory kobieta rozumie.
zero komentarza
> Jedynie dziwki powinny byc szanowane, dlaczego?! Dlatego ze dzieki tej
> profesji mniej jest gwaltow, bo one kanalizuja samcza zwierzecosc. I
> dlatego ze kazda dziwka teskni do zycia innego zupelnie.
> Nie jedna przyzwoita marzy, by byc platna kurwa, bo juz po kilku
> latach nudy malzenskiej wydaje jej sie to cholernie rajcujace i
> ciekawe nad podziw, jak kazdy zakazany owoc, i nie ma w tym co
> napisalem wyjatkow, to czysty babski instnkt.
>
> Czym jest pizda kazdy z nas wie - jedynie... - moze JarKacz nie wie,
> ale znajac jego ciekawosc, zapewne obejzal sie przy narodzinach, a
> teraz wciaz ma w pamieci:
> "Przyczyna wszelkiego zla jest niewiasta!" "Kobieta to zwierzeca
> niedoskonalosc" "Kobieta to bezbozne furie chuci" - mysli - jak glosil
> sw. Tomasz z Akwinu, biskup Maksimus czy Hezjod, ktory glosil;
> "Kobieta jest plaga, z jaka mezczyzna musza zyc, jest straszliwa
> pokusa o mozgu suki i o naturze zlodziejskiej".
>
> A co ja bede Cie uswiadamial, badz dobra zona i matka. Nie kombinuj
> nic na boku za co moglabys nie pojsc do nieba - pamietaj!
dzieki za troskę ;) bede to miec na uwadze ;)
> bulshit!
> big bulshit!
Coz, potwierdzasz prawde!
Jedna podstawowa prawda: Mezczyzni i kobiety sa inni.
Jestesmy rozni w naszych przyzwyczajeniach, w sposobach w jakich
reagujemy na otoczenie, w sposobach w jakich spedzamy wolny czas i
przede wszystkim -
w tym, jak odbieramy zwiazki miedzyludzkie.
Zwiazki...
Po pierwsze - mezczyzna nie uzywa tego zwrotu. Moze nazywac to
"romansem","randka","chodzeniem", lub w skrajnych przypadkach "tym
czasem, kiedy ja i Suzie robilismy to od czasu do czasu".
Kiedy zwiazek sie konczy, kobieta placze, otwiera serce przed
przyjaciolka, pisze wiersz zatytuowany "Wszyscy mezczyzni to durnie",
a nastepnie powraca do normalnego zycia.
Mezczyzna ma z tym troche wiecej problemów. Przez pól roku jego "ex"
moze o nim nawet nie uslyszec, lecz pózniej o trzeciej nad ranem w
nocy z soboty na
niedziele dzwoni on i mowi: "Chcialem tylko, zebys wiedziala, ze
zniszczylas mi zycie i nigdy ci nie wybacze i nienawidze cie i jestes
totalna suka. Lecz chce zebys wiedziala, ze zawsze mamy jeszcze szanse
odbudowac wszystko".
Jest to znane jako telefon "nienawidze Cie, lecz kocham". 99%
wszystkich mezczyzm powyzej 21 roku zycia wykonalo go przynajmniej raz
w zyciu.
Niektorzy z nich zrobili kariere dzieki nim - stworzyli spoleczne
uczelnie, ktore organizuja rozszerzone kursy pomagajace innym
mezczyznom przejsc przez to wszystko. Niestety wyniki ich dzialania sa
raczej nikle.
Seks...
Kobiety wola 30-45 minutowa gre wstepna, mezczyzni zas 30-45 sekundowa
- im mniej tym lepiej. Dla mezczyzny juz sam dojazd na miejsce jest
czescia gry
wstepnej.
Dojrzewanie...
Kobiety dojrzewaja duzo szybciej niz mezczyzni. Wiekszosc 17-latek
moglaby bez trudu funkcjonowac jako osoba dorosla. Wiekszosc 17-latkow
wciaz wymienia sie kartami z podobiznami sportowcow, a po WF-ie
przepycha sie w szatni. To dlatego wiekszosc szkolnych milosci konczy
sie niczym.
Kapelusze...
Kobiety w kapeluszach wygladaja dobrze, mezczyzni idiotycznie.
Zakupy...
Kobiety wiedza jak kupowac w sklepach spozywczych. Robia liste
potrzebnych rzeczy, a nastepnie je kupuja. Mezczyzni nie robia zakupow
regularnie. Czekaja az w lodowce zostanie tylko otwarta puszka
jedzenia dla kota, pol cytryny i ostatnia flaszka piwa. Wtedy ida na
zakupy. Mezczyzna kupuje wszystko co dobrze wyglada. Zanim dojdzie do
kasy, jego rachunek zaczyna przewyzszac Mount Everest, co nie
przeszkadza mu wcale pojsc do dziesieciu innych sklepow.
Prasa...
Prasa dla panow czesto zawiera zdjecia rozebranych pan. Prasa dla pan
czesto zawiera zdjecia rozebranych... - pan. A to dlatego, ze kobiece
cialo jest pieknym dzielem sztuki, a cialo mezczyzny jest wstretne,
wlochate i nie powinno ujrzec swiatla dziennego.
Rozebrana kobieta bardzo silnie oddzialuje na mezczyzne. Rozebrany
mezczyzna wywoluje u kobiety smiech.
Kaligrafia...
Mezczyzni nie przywiazuja wagi do starannego pisania. Bazgrza jak kura
pazurem. Kobiety uzywaja kolorowych i zapachowych dlugopisow. Zawsze
robia
koleczka nad "i", a ich petle przy "p" i "g" sa straszliwie duze.
To okropne czytac notatke od kobiety - nawet gdy miesza cie w niej z
blotem, to na koncu narysuje usmieszek, serduszko lub inny kwiatek.
Poczucie humoru...
Powiedzmy, ze mala grupa mezczyzn i kobiet siedzi w jednym pokoju i
oglada w telewizji Funniest Home Videos. Mezczyzni sa podekscytowani,
smieja
sie glosno, probuja nasladowac gagi. W tym czasie kobiety przewracaja
oczami i czekaja az TO sie skonczy.
Lazienki...
Mezczyzna ma w lazience 6 rzeczy: szczoteczke do zebow, paste do
zebow, krem do golenia, maszynke do golenia, mydlo i szlafrok
skradziony w Holiday Inn.
Srednia ilosc rzeczy w lazience przecietnej kobiety wynosi 437.
Mezczyzna w wiekszosci przypadkow nie moglby ich nawet
zidentyfikowac.
Wyjscia...
Kiedy mezczyzna mowi, ze jest gotow do wyjscia to znaczy, ze naprawde
jest gotow.
Kiedy kobieta mowi, ze jest gotowa to znaczy, ze bedzie gotowa kiedy
tylko znajdzie kolczyk, zadzwoni do przyjaciolki i skonczy nakladac
makijaz.
Koty...
Kobiety kochaja koty. Mezczyzni mowia, ze kochaja koty, lecz kiedy
kobiety nie patrza, kopia je i ogolnie drecza.
Buty...
Gdy kobieta idzie do pracy ubiera sie w welniany kostium od Mondiego i
wklada Reeboki. Wklada buty pasujace do kostiumu do plastikowej torby
od
Sacksa. Kiedy wchodzi do pracy, wklada eleganckie buty, aby piec minut
pozniej zrzucic je gdyz siedzi juz za biurkiem i jej nogi sa
niewidoczne.
Mezczyzni nosza jedna pare butow przez CALY dzien.
Lustra...
Mezczyzni sa prozni - sprawdzaja swoj wyglad w lustrze.
Kobiety sa smieszne - przegladaja sie w kazdej lsniacej powierzchni i
nie wazne czy jest to lustro, lyzka, wystawa sklepowa, toster, czy
lysina przygodnego pana.
Menopauza...
Kiedy kobieta osiaga menopauze przechodzi rozne skomplikowane
emocjonalne, psychologiczne i biologiczne zmiany. Natura i stopien
tych zmian jest u kazdej z kobiet inny.
U mezczyzny menopaza charakteryzuje sie zawsze taka sama reakcja -
kupuje on okulary lotnicze z poczatku wieku, dziwna czapke i idzie
kupic sobie Porsche.
Telefon...
Mezczyzni postrzegaja telefon jako narzedzie. Uzywaja oni telefonu do
wysylania krotkich wiadomosci innym ludziom.
Kobieta moze odwiedzic przyjaciolke na dwa tygodnie i zaraz po
powrocie do domu zadzwoni do niej, zeby przegadac trzy godziny.
Niemowlaki...
Wszystkie kobiety od zawsze zachwycaja sie niemowletami. Przechodzac
obok dowolnego wozka ciagna do niego faceta ze slowami: "Och... -
spojrz jaki
slodki bobas...", na co kazdy mezczyzna niezmiennie odpowiada:
"Acha... bardzo..." - starajac sie jednoczesnie jak najszybciej
odejsc.
Dzieci...
Ach... dzieci. Kobieta wie wszystko o swoich dzieciach. Wie o wizytach
u dentysty, o meczach, o milostkach i najlepszych przyjaciolach, o
ulubionym jedzeniu, o marzeniach i nadziejach.
Mezczyzni wiedza jak ich dzieci maja na imie.
Kierunki...
Jesli kobieta prowadzi i zagubi sie w nieznanej okolicy, to zatrzyma
sie przy stacji benzynowej i spyta o kierunek. Mezczyzna uwaza to za
znak slabosci. Nigdy sie nie zatrzyma, zeby zapytac, bedzie jezdzil w
kolo godzinami co chwila powtarzajac "Spojrz kochanie. Znalazlem
droge" i "Wiem, ze to gdzies tutaj".
Przyznawanie sie do pomylek...
Kobieta przyzna sie czasem do popelnienia bledu. Ostatnim mezczyzna,
ktory to zrobil byl general George Custer.
Richard Gere...
Kobiety uwielbiaja Richarda Gere poniewaz jest sexy w swoj
niebezpieczny sposob. Mezczyzni nienawidza go, bo przypomina im
wrednego faceta, ktory pracuje w klubie sportowym i umawia sie tylko z
mezatkami.
Strojenie sie...
Kobieta stroi sie: na zakupy, do podlania kwiatow, do wyrzucenia
smieci, do odebrania telefonu, do czytania ksiazki, do odebrania
poczty.
Mezczyzna stroi sie w zyciu dwa razy: na slub i na pogrzeb.
Przezwiska...
Za wyjatkiem kulturystek, ktore uzywaja dziwnych przezwisk, kobiety
unikaja ich jak ognia. Jesli Gloria i Michell spotykaja sie na
obiedzie to rozmawia Gloria i Michell. Ale jesli Mike i Jack spotykaja
sie przy piwie to rozmawia "Bullet-Head" z "Peanut-Brainem".
Zabawki...
Male dziewczynki uwielbiaja bawic sie zabawkami. Pozniej kiedy osiagna
wiek 12 lat przestaja sie nimi interesowac.
Mezczyzni tak naprawde nigdy nie wyrastaja z zabawek. Kiedy sie
starzeja ich zabawki po prostu staja sie drozsze, glupsze i mniej
praktyczne. Przykladowe meskie zabawki: miniaturowe; telewizory,
telefony komorkowe, equalizery graficzne, roboty serwujace drinki na
zawolanie, gry wideo.
Po prostu wszystko co miga, brzeczy i wymaga co najmniej 6 baterii
R20.
Rosliny...
Kobiety prosza mezczyzn, aby podlewali rosliny, kiedy one wyjada.
Mezczyzni podlewaja je, lecz gdy kobiety wracaja po tygodniu
nieobecnosci wszystkie rosliny sa uschniete. Nikt nie wie jak i
dlaczego tak sie dzieje.
Wasy...
Niektórzy mezczyzni dobrze wygladaja z wasami. Sa nimi Tom Selleck i
Burt Reynolds.
Niestety zadna kobieta nie wyglada dobrze w wasach.
David Letterman...
Mezczyzni uwazaja go za najzabawniejszego faceta na powierzchni
ziemi.
Kobiety sadza, ze jest miernym polidiota, ktory zawsze ma fatalna
fryzure.
Aparaty fotograficzne...
Mezczyzni podchodza do fotografowania bardzo powaznie. Wydaja 4000$ na
zakup sprzetu, buduja ciemnie i biora lekcje fotografii.
Kobiety kupuja idiotoodporne aparaty Kodaka i oczywiscie zawsze maja
lepsze zdjecia.
Szatnie...
W szatniach mezczyzni rozmawiaja o trzech rzeczach: o pieniadzach,
pilce noznej i kobietach. Przesadzaja gdy mowia o pieniadzach, nie
znaja sie na
pilce noznej niemal tak jak sadza, ze sie znaja i fabrykuja opowiesci
o kobietach.
Kobiety w szatniach mowia tylko o jednym - o seksie. I to nie tylko
abstrakcyjnie. Opisuja wszystko bardzo obrazowo i dokladnie, i nigdy
nie
klamia.
Pranie...
Kobiety robia pranie co pare dni.
Mezczyzna bedzie nosil wszystkie swoje rzeczy, wlaczywszy w to ubiory,
ktore byly modne z dziesiec lat wczesniej,
zanim zrobi pranie. Kiedy juz definitywnie nie ma czystych rzeczy
wklada brudny sweter na lewa strone, wynajmuje ciezarowke i zawozi
gore brudnych
rzeczy do pralni. Mezczyzni zawsze spodziewaja sie spotkac tam piekna
kobiete, lecz jest to jeden z tych starych mitow...
Politycy...
Mezczyzni kochaja mowic o politykach, lecz czesto zapominaja o tak
politycznej rzeczy jak glosowanie.
Kobiety sa szczesliwe gdy nastepne pokolenia bylych politykow dorasta
i zaczyna dzialalnosc polityczna, poniewaz dzieki temu moga brac
udzial w ich kampaniach wyborczych i plakac w dzien wyborow.
Slub...
Slub kobietom kojarzy sie z ceremonia, mezczyznom z wieczorem
kawalerskim.
Skarpetki...
Mezczyzni nosza biale.
Kobiety nosza dziwne skarpetki - z chmurkami, z dziwnymi pileczkami po
bokach i takie, ktore koncza sie tuz pod kolanem.
Garaze...
Kobieta uzywa garazu do stawiania w nim samochodu i chowania kosiarki
do drawy.
Dla mezczyzny garaz ma wiele zastosowan. Tam wiesza swoje dyplomy,
oglada telewizje i buduje zupelnie bezuzyteczne urzadzenia.
Filmy...
Ulubiona scena kobiet to ta gdy Clark Gable caluje Vivien Leigh w
"Przeminelo z wiatrem".
Mezczyznom najbardziej podoba sie scena gdy Jimmy Cagney rzuca
grapefruitem w twarz Clarka w teledysku Public Enemy.
Nagosc w filmie...
Kazda aktorka w historii filmu miala rozbierana scene. To dlatego, ze
kazdy film w historii kina byl wyprodukowany przez mezczyzne.
Jedyny aktor, ktory sie rozebral na planie filmowym to Richard Gere.
To jeszcze jeden powod, dlaczego jest znienawidzony przez mezczyzn.
Bizuteria.
Kobiety wygladaja ladnie kiedy ubieraja bizuterie.
Mezczyzna moze wyjsc ubrawszy jeden pierscien i to wszystko.
Najwazniejsza roznica...
Kolorowa bielizna.
Kobiety moga ubierac kolorowa bielizne, nawet wskazane jest aby to
robily.
Nie ma powodu, aby mezczyzna kiedykolwiek zalozyl cokolwiek w kolorze
innym niz bialy.
Usciski,
e
dlatego też podałam ten artykuł jako imo swoiste hipotetyczne panaceum
na
damsko męskie nieporozumienia.
> Zwiazki...
> Po pierwsze - mezczyzna nie uzywa tego zwrotu. Moze nazywac to
> "romansem","randka","chodzeniem", lub w skrajnych przypadkach "tym
> czasem, kiedy ja i Suzie robilismy to od czasu do czasu".
to nie ma najmniejszego znaczenia póty zwiazek nie zostaje
oficjalnie zalegalizowany -- wówczas stan ten należałoby raczej
nazywać zgodnie z powszechnie przyjęta nazwą :)
> Kiedy zwiazek sie konczy, kobieta placze, otwiera serce przed
> przyjaciolka, pisze wiersz zatytuowany "Wszyscy mezczyzni to durnie",
> a nastepnie powraca do normalnego zycia.
kiedyś dawno temu pożucił mnie człowiek, którego bardzo kochałam
nie pomogły pogaduszki z psiapisółką... nie pomogła melancholijna
muzyka
imprezy i "klin klinem" - cierpiałam do szczętu, az się pochorwałam i
schudłam na wiór.
Dziś to juz kilkanasie lat, ale ciagle mysle o nim z pewnym
sentymentem a
tz powracanie do normalnego życia trwało u mnie z 10 lat :(
> Mezczyzna ma z tym troche wiecej problemów. Przez pól roku jego "ex"
> moze o nim nawet nie uslyszec, lecz pózniej o trzeciej nad ranem w
> nocy z soboty na
> niedziele dzwoni on i mowi: "Chcialem tylko, zebys wiedziala, ze
> zniszczylas mi zycie i nigdy ci nie wybacze i nienawidze cie i jestes
> totalna suka. Lecz chce zebys wiedziala, ze zawsze mamy jeszcze szanse
> odbudowac wszystko".
> Jest to znane jako telefon "nienawidze Cie, lecz kocham". 99%
> wszystkich mezczyzm powyzej 21 roku zycia wykonalo go przynajmniej raz
> w zyciu.
> Niektorzy z nich zrobili kariere dzieki nim - stworzyli spoleczne
> uczelnie, ktore organizuja rozszerzone kursy pomagajace innym
> mezczyznom przejsc przez to wszystko. Niestety wyniki ich dzialania sa
> raczej nikle.
Akurat w cierpienie faceta nie wierze...no sorry
> Seks...
> Kobiety wola 30-45 minutowa gre wstepna, mezczyzni zas 30-45 sekundowa
> - im mniej tym lepiej. Dla mezczyzny juz sam dojazd na miejsce jest
> czescia gry
> wstepnej.
no właśnie :D
> Dojrzewanie...
> Kobiety dojrzewaja duzo szybciej niz mezczyzni. Wiekszosc 17-latek
> moglaby bez trudu funkcjonowac jako osoba dorosla. Wiekszosc 17-latkow
> wciaz wymienia sie kartami z podobiznami sportowcow, a po WF-ie
> przepycha sie w szatni. To dlatego wiekszosc szkolnych milosci konczy
> sie niczym.
słusznie, dlatego zawsze uważałam,ze na partnera wybiera sie
starszego :)
> Kapelusze...
> Kobiety w kapeluszach wygladaja dobrze, mezczyzni idiotycznie.
Popieram. Ale z to w garniturach jedni drudzy wyglądają odlotowo :)
> Zakupy...
> Kobiety wiedza jak kupowac w sklepach spozywczych. Robia liste
> potrzebnych rzeczy, a nastepnie je kupuja. Mezczyzni nie robia zakupow
> regularnie. Czekaja az w lodowce zostanie tylko otwarta puszka
> jedzenia dla kota, pol cytryny i ostatnia flaszka piwa. Wtedy ida na
> zakupy. Mezczyzna kupuje wszystko co dobrze wyglada. Zanim dojdzie do
> kasy, jego rachunek zaczyna przewyzszac Mount Everest, co nie
> przeszkadza mu wcale pojsc do dziesieciu innych sklepow.
wiem cos o tym ;)))))))))))))
> Prasa...
> Prasa dla panow czesto zawiera zdjecia rozebranych pan. Prasa dla pan
> czesto zawiera zdjecia rozebranych... - pan. A to dlatego, ze kobiece
> cialo jest pieknym dzielem sztuki, a cialo mezczyzny jest wstretne,
> wlochate i nie powinno ujrzec swiatla dziennego.
Męskie ciało ma być włochate bo inaczej przestaje być męskie -- to
jest moje prywatne zdanie :)
> Rozebrana kobieta bardzo silnie oddzialuje na mezczyzne. Rozebrany
> mezczyzna wywoluje u kobiety smiech.
;D coś w tym jest ;D
> Kaligrafia...
> Mezczyzni nie przywiazuja wagi do starannego pisania. Bazgrza jak kura
> pazurem. Kobiety uzywaja kolorowych i zapachowych dlugopisow. Zawsze
> robia
> koleczka nad "i", a ich petle przy "p" i "g" sa straszliwie duze.
> To okropne czytac notatke od kobiety - nawet gdy miesza cie w niej z
> blotem, to na koncu narysuje usmieszek, serduszko lub inny kwiatek.
fakt ja nad ''i'' właśnie kwiatuszek, a pżecież stara baba
jestem :)))) ja cie kręce aleś to wymyślił
> Poczucie humoru...
> Powiedzmy, ze mala grupa mezczyzn i kobiet siedzi w jednym pokoju i
> oglada w telewizji Funniest Home Videos. Mezczyzni sa podekscytowani,
> smieja
> sie glosno, probuja nasladowac gagi. W tym czasie kobiety przewracaja
> oczami i czekaja az TO sie skonczy.
super... bo faceci mają niewyrafinowane poczucie humoru i śmieja sie z
gagu typu ''poślizgnął sie na skurce od banana"
i tak mów pan uwielbia : ''głupi i głupszy" ''filip &flap" podczas
gdy ja lubie naturalny żart sytuacyjny.
> Lazienki...
> Mezczyzna ma w lazience 6 rzeczy: szczoteczke do zebow, paste do
> zebow, krem do golenia, maszynke do golenia, mydlo i szlafrok
> skradziony w Holiday Inn.
> Srednia ilosc rzeczy w lazience przecietnej kobiety wynosi 437.
> Mezczyzna w wiekszosci przypadkow nie moglby ich nawet
> zidentyfikowac.
słodkie głuptaśniństwo :DDDD taaaa to się zgadza :))))
istna kopalnie rzeczy niezbędnie niezbędnych :)
> Wyjscia...
> Kiedy mezczyzna mowi, ze jest gotow do wyjscia to znaczy, ze naprawde
> jest gotow.
> Kiedy kobieta mowi, ze jest gotowa to znaczy, ze bedzie gotowa kiedy
> tylko znajdzie kolczyk, zadzwoni do przyjaciolki i skonczy nakladac
> makijaz.
szok ;D to prawda mój pan pół godziny przed mi już mówi,że wychodzi
bo wie, że ja się za chiny nie wyrobie jak mi to powie "za pięć"
zawsze ja zamykam drzwi, aby bywa,ze z rostargnienia i pośpiechu
potrafie cały pęk
kluczy zostawić w zamku.
> Koty...
> Kobiety kochaja koty. Mezczyzni mowia, ze kochaja koty, lecz kiedy
> kobiety nie patrza, kopia je i ogolnie drecza.
Eh....
> Buty...
> Gdy kobieta idzie do pracy ubiera sie w welniany kostium od Mondiego i
> wklada Reeboki. Wklada buty pasujace do kostiumu do plastikowej torby
> od
> Sacksa. Kiedy wchodzi do pracy, wklada eleganckie buty, aby piec minut
> pozniej zrzucic je gdyz siedzi juz za biurkiem i jej nogi sa
> niewidoczne.
> Mezczyzni nosza jedna pare butow przez CALY dzien.
Jeju... nie wiesz,że do każdej torebki trzeba mnieć inne buty?...toż
to wstyd miec ich 10par :(
Ja mojeu panu kupuje często coś co wpadnie w oko, ale prędej mole
zjedzą niż
pomyśłi by to założyć bo lubi jedna koszulkę jedne dżinsy i jedne
buty. :)
> Lustra...
> Mezczyzni sa prozni - sprawdzaja swoj wyglad w lustrze.
> Kobiety sa smieszne - przegladaja sie w kazdej lsniacej powierzchni i
> nie wazne czy jest to lustro, lyzka, wystawa sklepowa, toster, czy
> lysina przygodnego pana.
:)))))))))))))))))))))))))))
> Menopauza...
> Kiedy kobieta osiaga menopauze przechodzi rozne skomplikowane
> emocjonalne, psychologiczne i biologiczne zmiany. Natura i stopien
> tych zmian jest u kazdej z kobiet inny.
> U mezczyzny menopaza charakteryzuje sie zawsze taka sama reakcja -
> kupuje on okulary lotnicze z poczatku wieku, dziwna czapke i idzie
> kupic sobie Porsche.
.... i oglada się za pananami w wieku jego wnuczki ;)))
> Telefon...
> Mezczyzni postrzegaja telefon jako narzedzie. Uzywaja oni telefonu do
> wysylania krotkich wiadomosci innym ludziom.
> Kobieta moze odwiedzic przyjaciolke na dwa tygodnie i zaraz po
> powrocie do domu zadzwoni do niej, zeby przegadac trzy godziny.
I koniecznie aparacik do istotnych fotek :)
> Niemowlaki...
> Wszystkie kobiety od zawsze zachwycaja sie niemowletami. Przechodzac
> obok dowolnego wozka ciagna do niego faceta ze slowami: "Och... -
> spojrz jaki
> slodki bobas...", na co kazdy mezczyzna niezmiennie odpowiada:
> "Acha... bardzo..." - starajac sie jednoczesnie jak najszybciej
> odejsc.
bo niemowlęta są słit loviam wszystkie :))))))
> Dzieci...
> Ach... dzieci. Kobieta wie wszystko o swoich dzieciach. Wie o wizytach
> u dentysty, o meczach, o milostkach i najlepszych przyjaciolach, o
> ulubionym jedzeniu, o marzeniach i nadziejach.
> Mezczyzni wiedza jak ich dzieci maja na imie.
>
> Kierunki...
> Jesli kobieta prowadzi i zagubi sie w nieznanej okolicy, to zatrzyma
> sie przy stacji benzynowej i spyta o kierunek. Mezczyzna uwaza to za
> znak slabosci. Nigdy sie nie zatrzyma, zeby zapytac, bedzie jezdzil w
> kolo godzinami co chwila powtarzajac "Spojrz kochanie. Znalazlem
> droge" i "Wiem, ze to gdzies tutaj".
Oooo tototototooto prawda, albo powie: to twoja wina, że błądzimy,
miałaś mnie pilotować :)
> Przyznawanie sie do pomylek...
> Kobieta przyzna sie czasem do popelnienia bledu. Ostatnim mezczyzna,
> ktory to zrobil byl general George Custer.
hehehe
> Richard Gere...
> Kobiety uwielbiaja Richarda Gere poniewaz jest sexy w swoj
> niebezpieczny sposob. Mezczyzni nienawidza go, bo przypomina im
> wrednego faceta, ktory pracuje w klubie sportowym i umawia sie tylko z
> mezatkami.
Mnie sie podoba Denzel Washington bo jest czarny, męski i wierny
jednej i tej
samej partnerce od lat -- wpływ hollywoodu mu nie depcze po
charakterze :)
> Strojenie sie...
> Kobieta stroi sie: na zakupy, do podlania kwiatow, do wyrzucenia
> smieci, do odebrania telefonu, do czytania ksiazki, do odebrania
> poczty.
> Mezczyzna stroi sie w zyciu dwa razy: na slub i na pogrzeb.
;)) taaa
> Przezwiska...
> Za wyjatkiem kulturystek, ktore uzywaja dziwnych przezwisk, kobiety
> unikaja ich jak ognia. Jesli Gloria i Michell spotykaja sie na
> obiedzie to rozmawia Gloria i Michell. Ale jesli Mike i Jack spotykaja
> sie przy piwie to rozmawia "Bullet-Head" z "Peanut-Brainem".
?
> Zabawki...
> Male dziewczynki uwielbiaja bawic sie zabawkami. Pozniej kiedy osiagna
> wiek 12 lat przestaja sie nimi interesowac.
> Mezczyzni tak naprawde nigdy nie wyrastaja z zabawek. Kiedy sie
> starzeja ich zabawki po prostu staja sie drozsze, glupsze i mniej
> praktyczne. Przykladowe meskie zabawki: miniaturowe; telewizory,
> telefony komorkowe, equalizery graficzne, roboty serwujace drinki na
> zawolanie, gry wideo.
> Po prostu wszystko co miga, brzeczy i wymaga co najmniej 6 baterii
> R20.
kobietu lubia błyskotki...zawsze na zawsze...ja zbieram na srebrny
zegarek już od
dziesiąciu lat a mój pan kupił se klucze ztreszczotką
za ...masakra...nie powiem ;D
> Rosliny...
> Kobiety prosza mezczyzn, aby podlewali rosliny, kiedy one wyjada.
> Mezczyzni podlewaja je, lecz gdy kobiety wracaja po tygodniu
> nieobecnosci wszystkie rosliny sa uschniete. Nikt nie wie jak i
> dlaczego tak sie dzieje.
nie pamiętają to normalka...nawet jakby były plastikowe to by je
podlewał bo nie rozróżnia :)
> Wasy...
> Niektórzy mezczyzni dobrze wygladaja z wasami. Sa nimi Tom Selleck i
> Burt Reynolds.
> Niestety zadna kobieta nie wyglada dobrze w wasach.
:DDDD NO NIE!!!!! ratunku
> David Letterman...
> Mezczyzni uwazaja go za najzabawniejszego faceta na powierzchni
> ziemi.
> Kobiety sadza, ze jest miernym polidiota, ktory zawsze ma fatalna
> fryzure.
nie znam
> Aparaty fotograficzne...
> Mezczyzni podchodza do fotografowania bardzo powaznie. Wydaja 4000$ na
> zakup sprzetu, buduja ciemnie i biora lekcje fotografii.
> Kobiety kupuja idiotoodporne aparaty Kodaka i oczywiscie zawsze maja
> lepsze zdjecia.
bo nie mysla w trakcie robienia? :)
> Szatnie...
> W szatniach mezczyzni rozmawiaja o trzech rzeczach: o pieniadzach,
> pilce noznej i kobietach. Przesadzaja gdy mowia o pieniadzach, nie
> znaja sie na
> pilce noznej niemal tak jak sadza, ze sie znaja i fabrykuja opowiesci
> o kobietach.
> Kobiety w szatniach mowia tylko o jednym - o seksie. I to nie tylko
> abstrakcyjnie. Opisuja wszystko bardzo obrazowo i dokladnie, i nigdy
> nie
> klamia.
I o tym jak który sie całuje - maż/tż :)
> Pranie...
> Kobiety robia pranie co pare dni.
> Mezczyzna bedzie nosil wszystkie swoje rzeczy, wlaczywszy w to ubiory,
> ktore byly modne z dziesiec lat wczesniej,
> zanim zrobi pranie. Kiedy juz definitywnie nie ma czystych rzeczy
> wklada brudny sweter na lewa strone, wynajmuje ciezarowke i zawozi
> gore brudnych
> rzeczy do pralni. Mezczyzni zawsze spodziewaja sie spotkac tam piekna
> kobiete, lecz jest to jeden z tych starych mitow...
Taaaa zdecydowanie.
http://www.youtube.com/watch?v=AiOfg4em5Uw
> Politycy...
> Mezczyzni kochaja mowic o politykach, lecz czesto zapominaja o tak
> politycznej rzeczy jak glosowanie.
> Kobiety sa szczesliwe gdy nastepne pokolenia bylych politykow dorasta
> i zaczyna dzialalnosc polityczna, poniewaz dzieki temu moga brac
> udzial w ich kampaniach wyborczych i plakac w dzien wyborow.
dla mnie polityka to trójkąt bermudzki albo yeti :)
> Slub...
> Slub kobietom kojarzy sie z ceremonia, mezczyznom z wieczorem
> kawalerskim.
hehe
> Skarpetki...
> Mezczyzni nosza biale.
> Kobiety nosza dziwne skarpetki - z chmurkami, z dziwnymi pileczkami po
> bokach i takie, ktore koncza sie tuz pod kolanem.
Jery białe skarpetki....siara niemożebna...wyłącznie czarne, dobrej
jakości.
A ja lubie takie na pięc palców jak rękawiczki :)
> Garaze...
> Kobieta uzywa garazu do stawiania w nim samochodu i chowania kosiarki
> do drawy.
> Dla mezczyzny garaz ma wiele zastosowan. Tam wiesza swoje dyplomy,
> oglada telewizje i buduje zupelnie bezuzyteczne urzadzenia.
> Filmy...
> Ulubiona scena kobiet to ta gdy Clark Gable caluje Vivien Leigh w
> "Przeminelo z wiatrem".
> Mezczyznom najbardziej podoba sie scena gdy Jimmy Cagney rzuca
> grapefruitem w twarz Clarka w teledysku Public Enemy.
moja ulubiona scena....masa ich jest :)
> Nagosc w filmie...
> Kazda aktorka w historii filmu miala rozbierana scene. To dlatego, ze
> kazdy film w historii kina byl wyprodukowany przez mezczyzne.
> Jedyny aktor, ktory sie rozebral na planie filmowym to Richard Gere.
> To jeszcze jeden powod, dlaczego jest znienawidzony przez mezczyzn.
>
> Bizuteria.
> Kobiety wygladaja ladnie kiedy ubieraja bizuterie.
> Mezczyzna moze wyjsc ubrawszy jeden pierscien i to wszystko.
Owszem.
> Najwazniejsza roznica...
> Kolorowa bielizna.
> Kobiety moga ubierac kolorowa bielizne, nawet wskazane jest aby to
> robily.
> Nie ma powodu, aby mezczyzna kiedykolwiek zalozyl cokolwiek w kolorze
> innym niz bialy.
Zgadzam się, bokserki żadne tam majty czy galoty :)
> Usciski,
> e
fajne to było, ale ja chciałabym być poddana takiemu eksperymentowi
jak powyżej i
na chwile poczuć sie facetem. to by było ciekawe doświadczenie
i
Dlaczego nie obcinasz ogonow? Dlaczego przerzucasz mase smieci z
poprzednich postow do nastepnych?
Czy masz tak krotka pamiec ze zapomnasz komu i o co zadajesz swe
pytania?
Jestes balaganiara i niechlujem - smieciarzem.
Chcacy czytac cos nawymyslala, musze kopac w smieciach by odkryc ze
znowu pytasz.
>
> dlatego też podałam ten artykuł jako imo swoiste hipotetyczne panaceum
> na
> damsko męskie nieporozumienia.
>
> > Zwiazki...
>
> to nie ma najmniejszego znaczenia póty zwiazek nie zostaje
> oficjalnie zalegalizowany -- wówczas stan ten należałoby raczej
> nazywać zgodnie z powszechnie przyjęta nazwą :)
>
W "Kwity" nie wierze. Znam spolki akcyjne z czworgiem przychowku ktore
dzialaja jak; Bank of Anglia.
> kiedyś dawno temu pożucił mnie człowiek, którego bardzo kochałam
> nie pomogły pogaduszki z psiapisółką... nie pomogła melancholijna
> muzyka
> imprezy i "klin klinem" - cierpiałam do szczętu, az się pochorwałam i
> schudłam na wiór.
> Dziś to juz kilkanasie lat, ale ciagle mysle o nim z pewnym
> sentymentem a
> tz powracanie do normalnego życia trwało u mnie z 10 lat :(
>
Coz, Zostalas skaleczona - dlatego - ze... - uwierzylas.
Ponoc wiara, przenosi gory..
- W Twoim wypadku byla to poprostu LEKKOMYSLNOSC.
>
> Akurat w cierpienie faceta nie wierze...no sorry
Twoj wola, Twoj wybor - jednak, tez sie sparzylem.
Od tego czasu, ognisko domowe wogole mnie nie pociaga.
>
> > Seks...
> > Kobiety wola 30-45 minutowa gre wstepna, mezczyzni zas 30-45 sekundowa
> > - im mniej tym lepiej. Dla mezczyzny juz sam dojazd na miejsce jest
> > czescia gry
> > wstepnej.
>
> no właśnie :D
Mam plusa?
>
> > Dojrzewanie...
> > Kobiety dojrzewaja duzo szybciej niz mezczyzni. Wiekszosc 17-latek
> > moglaby bez trudu funkcjonowac jako osoba dorosla. Wiekszosc 17-latkow
> > wciaz wymienia sie kartami z podobiznami sportowcow, a po WF-ie
> > przepycha sie w szatni. To dlatego wiekszosc szkolnych milosci konczy
> > sie niczym.
>
> słusznie, dlatego zawsze uważałam,ze na partnera wybiera sie
> starszego :)
Trafnie.
- Wiec, 41 + bylby w sam raz.
Inaczej myslisz?
>
> > Kapelusze...
> > Kobiety w kapeluszach wygladaja dobrze, mezczyzni idiotycznie.
>
> Popieram. Ale z to w garniturach jedni drudzy wyglądają odlotowo :)
Garnitur zakladam na pogrzeb. Na bale uczeszczam "na sportowo".
>
> > Zakupy...
> > Kobiety wiedza jak kupowac w sklepach spozywczych. Robia liste
> > potrzebnych rzeczy, a nastepnie je kupuja. Mezczyzni nie robia zakupow
> > regularnie. Czekaja az w lodowce zostanie tylko otwarta puszka
> > jedzenia dla kota, pol cytryny i ostatnia flaszka piwa. Wtedy ida na
> > zakupy. Mezczyzna kupuje wszystko co dobrze wyglada. Zanim dojdzie do
> > kasy, jego rachunek zaczyna przewyzszac Mount Everest, co nie
> > przeszkadza mu wcale pojsc do dziesieciu innych sklepow.
>
> wiem cos o tym ;)))))))))))))
Drugi + !
>
> > Prasa...
> > Prasa dla panow czesto zawiera zdjecia rozebranych pan. Prasa dla pan
> > czesto zawiera zdjecia rozebranych... - pan. A to dlatego, ze kobiece
> > cialo jest pieknym dzielem sztuki, a cialo mezczyzny jest wstretne,
> > wlochate i nie powinno ujrzec swiatla dziennego.
>
> Męskie ciało ma być włochate bo inaczej przestaje być męskie -- to
> jest moje prywatne zdanie :)
Nadaje siem. Popatrz:
http://images32.fotosik.pl/4/3dabf266ae8baa52med.jpg
>
> fakt ja nad ''i'' właśnie kwiatuszek, a pżecież stara baba
> jestem :)))) ja cie kręce aleś to wymyślił
Coz. Zdaza sie w zyciu ze ktos kogos fascynuje...
>
> > Poczucie humoru... lubie naturalny żart sytuacyjny.
Jade sobie spokojnie na autostradzie - az nagle - zachcialo mi sie do
ubikacji.
Zjechalem wiec na najblizszy parking i poszedlem do toalety.
Siedze sobie spokojnie na kibelku i nagle slysze:
- Czesc! - jak leci?
Prawde mowiac - nie przepadam, - zeby w ubikacjach jakies znajomosci
zawierac, ale mysle sobie...
- ach w sumie moge mu odpowiedziec. Jakos idzie, dzieki.
I znowu slysze:
- Co porabiasz teraz?
Co ja robie, co ja robie, mysle sobie, a co mam w sumie tutaj robic?
Smieszne pytanie, ale odpowiadam mu:
- Prawdopodobnie to samo, co ty...
Po tym slysze jak gosciu zirytowanym glosem mowi:
- Ty - sluchaj! - potem zadzwonie jeszcze raz, bo jakis glupek - obok
- caly czas sie wtraca do naszej rozmowy...
>
2 razy +
>
nastepny +
> .... i oglada się za pananami w wieku jego wnuczki ;)))
Rzeczywiscie!
>
> bo niemowlęta są słit loviam wszystkie :))))))
Ja tyz. - Obce!
Dzieci... - to kupa szczescia! - z przewaga kupy. Tfu!
> Oooo tototototooto prawda, albo powie: to twoja wina, że błądzimy,
> miałaś mnie pilotować :)
Prawdziwy maz, potrzebuje zony-pilota - nawet wowczas - jak snieg
odgarnia.
>
> Mnie sie podoba Denzel Washington bo jest czarny, męski i wierny
> jednej i tej
> samej partnerce od lat -- wpływ hollywoodu mu nie depcze po
> charakterze :)
To tylko pozory..
Wierz mi! - zaden PRAWDZIWY chlop nie patrzy w jedna dziure.
Obcialem reszte. Sorry.
> fajne to było, ale ja chciałabym być poddana takiemu eksperymentowi
> jak powyżej i
> na chwile poczuć sie facetem. to by było ciekawe doświadczenie
Nic przyjemnego.
OBJAW: Gozala wyjatkowo blada i bez smaku.
PRZYCZYNA: Szklanka jest pusta.
DZIALANIE: Hycnij na korner i kup nastepna.
OBJAW: Sciana naprzeciwko pokryla sie swiatelkami.
PRZYCZYNA: Lezysz na plecach.
DZIALANIE: Trzymaj sie nogi od stolu.
OBJAW: Usta pelne niedopalkow.
PRZYCZYNA: Przewrociles sie ryjem w popielniczke.
DZIALANIE: Patrz wyzej.
OBJAW: Gozala jest bez smaku, koszula z przodu mokra.
PRZYCZYNA: Usta zamkniete lub napoj skierowany do nieodpowiedniej
czesci jestestwa.
DZIALANIE: Wycofaj sie do kibla i potrenuj przed lustrem.
OBJAW: Stopy zimne i mokre.
PRZYCZYNA: Szklanka trzymana pod nieodpowiednim katem.
DZIALANIE: Obroc szklanke tak, aby otwor byl skierowany ku sufitowi.
OBJAW: Stopy cieple i mokre.
PRZYCZYNA: Wadliwa kontrola przeplywu.
DZIALANIE: Stan obok najblizszego psa i upomnij wlasciciela.
OBJAW: Podloga rozmazana.
PRZYCZYNA: Patrzysz przez dno pustej szklanki.
DZIALANIE: Odkrec nastepne "Ucho".
OBJAW: Podloga sie rusza.
PRZYCZYNA: Jestes wynoszony.
DZIALANIE: Upewnij sie czy niosa cie do baru?
OBJAW: Nagle zrobilo ci sie ciemno.
PRZYCZYNA: Bar jest zamkniety.
DZIALANIE: Ustal z barmanem swoj adres.