Dismiss

Elbląg => Spedytor Międzynarodowy <=

2 views

TeamQuest Sp. z o.o.

unread,
Feb 20, 2024, 3:15:05 AMFeb 20
Naszym klientem jest jedna z najszybciej rozwijających się firm z
branży TSL w Polsce. Od ponad 40 lat zajmuje się szeroko
pojętym transportem i dzięki zdobytemu do tej pory
doświadczeniu, pełni rolę aktywnego gracza na najważniejszych
rynkach europejskich.

Firma poszukuje obecnie osoby na stanowisko:

***** Spedytor Międzynarodowy

***** Zakres obowiązków:

* Telefoniczny i mailowy kontakt z firmami oferującymi ładunki dla
aut ciężarowych (korzystanie z giełd transportowych)
* Negocjacje z klientem zagranicznym warunków wykonywania transportu
* Weryfikacja warunków umowy transportowej z wcześniejszymi
ustaleniami telefonicznymi oraz mailowymi
* Strategiczne przydzielanie ładunków transportowych do odpowiednich
aut ciężarowych

***** Nasze oczekiwania:

* Przynajmniej kilka miesięcy doświadczenia na stanowisku Spedytora
Międzynarodowego Drogowego
* Dobra znajomość języka angielskiego (poziom B1+)
* Umiejętność analizowania i rozwiązywania problemów
* Nastawienie na osiąganie wyników i ciągłe doskonalenie
* Umiejętność efektywnej współpracy z innymi

***** Zapunktujesz dodatkowo gdy posiadasz:

* Znajomość języka niemieckiego albo francuskiego

***** Oferujemy:

* Umowę o pracę bądź kontrakt B2B
* Stabilne zatrudnienie
* Premie indywidualne
* Kartę Multisport
* Opiekę medyczną (Luxmed)
* Ubezpieczenie grupowe
* Wyjazdy integracyjne
* Szkolenia
* Program rekomendacji pracowników
* Firmową biblioteczkę
* Owocowe wtorki i popcorn co piątek ;)

W przesłanych materiałach prosimy o dopisanie klauzuli
następującej treści:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych dla potrzeb tej i
kolejnych rekrutacji (zgodnie z ustawą o ochronie danych
osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 roku t.j. Dz.U.2016 poz. 922).
Jednocześnie wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych
osobowych potencjalnym pracodawcom.

Potwierdzam prawdziwość powyższych danych i zgadzam się na
przetwarzanie i administrowanie moimi danymi, które podałem/am
do wiadomości TeamQuest Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie 00-814
Warszawa ul. Miedziana 3A lok. 21 do celów rekrutacji
pracowników. Jednocześnie oświadczam, że zostałam/em
poinformowana/y iż administratorem moich danych jest TeamQuest
Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie 00-814 Warszawa ul. Miedziana
3A lok. 21 oraz że moje dane mogą zostać przekazane
potencjalnym pracodawcom oraz, że mam prawo dostępu do treści
swoich danych, prawo ich poprawiania, prawo sprzeciwu wobec ich
przetwarzania w wyżej opisanym celu oraz wobec przekazywania
danych innym podmiotom, a także prawo zażądania zaprzestania
przetwarzania moich danych osobowych ze względu na moją
szczególną sytuację. Podanie danych jest dobrowolne.
Jednocześnie wyrażam zgodę na podejmowanie czynności mających
na celu weryfikacje prawdziwości przekazanych przeze mnie
dokumentów i informacji w nich zawartych.