Dismiss

Kraków => Inżynier Elektronik - Power Electronics <=

TeamQuest Sp. z o.o.

unread,
Sep 16, 2022, 3:15:10 AM9/16/22
Nasz Klient to firma z 35-letnim stażem na rynku, powstała z
fascynacji i pasji do elektroniki. Firma prowadzi prace badawczo
– rozwojowe w obszarze oświetlenia i zaawansowanej elektroniki
(R&D), a także aktywnie pracuje nad projektami z wykorzystaniem
Sztucznej Inteligencji (AI), Internetu Rzeczy (IoT), automatyki i
robotyki. Nasz Klient jest największym polskim zakładem EMS
(Electronics Manufacturing Services), natomiast w rankingu
światowym plasuje się w okolicach 50 miejsca. Kompleksowo
realizuje usługi produkcyjne (end-to-end) we współpracy z
wiodącymi liderami elektroniki o zasięgu globalnym.

***** Inżynier Elektronik - Power Electronics

***** Twoje super zadania:

* projektowanie układów zasilania
* projektowanie inwerterów mocy
* nadzór nad projektami PCB

***** Wymagania:

* wykształcenia wyższego elektronicznego lub pokrewnego
* doświadczenia zawodowego na stanowisku inżyniera elektronika
* doświadczenia w obszarze projektowania PCB, układów zasilania i
przetwarzania energii, power electronics (do 1 kW)

***** Oferujemy:

* umowę o pracę bądź kontrakt B2B
* pracę hybrydową
* elastyczne godziny
* ubezpieczenie na życie
* opiekę medyczną
* miejsce parkingowe w centrum Krakowa ;)
* zatrudnienie w ambitnym, doświadczonym i zgranym zespole :)
* możliwość rozwoju własnych umiejętności oraz praktycznego
wdrażania własnych pomysłów i rozwiązań
* przyjemną i zarazem twórczą atmosferę pracy w firmie bez
zbędnych regulaminów i konwenansów

W przesłanych materiałach prosimy o dopisanie klauzuli
następującej treści:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych dla potrzeb tej i
kolejnych rekrutacji (zgodnie z ustawą o ochronie danych
osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 roku t.j. Dz.U.2016 poz. 922).
Jednocześnie wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych
osobowych potencjalnym pracodawcom.

Potwierdzam prawdziwość powyższych danych i zgadzam się na
przetwarzanie i administrowanie moimi danymi, które podałem/am
do wiadomości TeamQuest Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie 00-814
Warszawa ul. Miedziana 3A lok. 21 do celów rekrutacji
pracowników. Jednocześnie oświadczam, że zostałam/em
poinformowana/y iż administratorem moich danych jest TeamQuest
Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie 00-814 Warszawa ul. Miedziana
3A lok. 21 oraz że moje dane mogą zostać przekazane
potencjalnym pracodawcom oraz, że mam prawo dostępu do treści
swoich danych, prawo ich poprawiania, prawo sprzeciwu wobec ich
przetwarzania w wyżej opisanym celu oraz wobec przekazywania
danych innym podmiotom, a także prawo zażądania zaprzestania
przetwarzania moich danych osobowych ze względu na moją
szczególną sytuację. Podanie danych jest dobrowolne.
Jednocześnie wyrażam zgodę na podejmowanie czynności mających
na celu weryfikacje prawdziwości przekazanych przeze mnie
dokumentów i informacji w nich zawartych.