Google Groups no longer supports new Usenet posts or subscriptions. Historical content remains viewable.
Dismiss

Co z grupowym

0 views
Skip to first unread message

Jaro

unread,
Dec 5, 2002, 4:32:21 PM12/5/02
to
Użytkownik "Mark Z" <bielsk...@metropolie.swiata.com>

> >Może w ten weekend ktoś w Katowicach chce się spotkać. Albo w Krakowie?
>
> Ja mogę. Kraków mi bardziej odpowiada.

Hmm, jutro dam znać jak stoję z czasem.

--
Jaro,
właściciel Bestii WRC i Aśki (też WRC)

0 new messages