--
Faraon
Ja jestem pasazerem / wyrywam derme z siedzen
jade z niewielkim pieskiem / na miejscu matki z dzieckiem
(nie wazne co rzeklem, i tak glupoty)
BTW zalapalem sie na jakiegos CDKa? ;)))))
> (nie wazne co rzeklem, i tak glupoty)
> BTW zalapalem sie na jakiegos CDKa? ;)))))
Niestety już nie, roześle pięć zestawów po 2CD dla:
Robsona, Carbo, Sierusa, Kage'a i akme :)
Taki prezent Gwiazdkowy (nie wiem kiedy będę mieć czas się tym zająć,
ale raczej po 16 grudnia).
Luc
> Tu siedzimy? ;) Bo dwa serwery na raz i kilka grup mi sie nie
usmiecha...
Chyba tak, 10zł w to zainwestowałem ;)
Luc
>> BTW zalapalem sie na jakiegos CDKa? ;)))))
> Niestety już nie, roześle pięć zestawów po 2CD dla:
> Robsona, Carbo, Sierusa, Kage'a i akme :)
Akme nie, nie pokazal sie;)
A zreszta jak Kage dostanie to i ja tez ;>
> >> BTW zalapalem sie na jakiegos CDKa? ;)))))
> > Niestety już nie, roześle pięć zestawów po 2CD dla:
> > Robsona, Carbo, Sierusa, Kage'a i akme :)
> Akme nie, nie pokazal sie;)
> A zreszta jak Kage dostanie to i ja tez ;>
:) To ustal z nim jakie filmy chcecie, wysyłam po dwa
Luc
>>> BTW zalapalem sie na jakiegos CDKa? ;)))))
>> Niestety już nie, roześle pięć zestawów po 2CD dla:
>> Robsona, Carbo, Sierusa, Kage'a i akme :)
> Akme nie, nie pokazal sie;)
akme kurwa! I jak to sie nie pokazal? Faraonie czas okresowe badania u
okulisty przeprowadzic :P
> A zreszta jak Kage dostanie to i ja tez ;>
No to czego jeczysz? ;) A jak tam idzie sciaganie pornoli z tego
wielkiego serwera?
--
pzdr akme
<np> nic
>>> Niestety już nie, roześle pięć zestawów po 2CD dla:
>>> Robsona, Carbo, Sierusa, Kage'a i akme :)
>> Akme nie, nie pokazal sie;)
> akme kurwa! I jak to sie nie pokazal? Faraonie czas
> okresowe badania u okulisty przeprowadzic :P
kurwa nowe zdanie zaczynalem od wielkiej litery ;)
>> A zreszta jak Kage dostanie to i ja tez ;>
> No to czego jeczysz? ;)
bo taka mam jeczliwa nature... i nikt mnie nie kocha ;((((
>A jak tam idzie sciaganie pornoli z
> tego wielkiego serwera?
Nie idzie.. Tobie to dziala jeszcze wogole? Mi tego samego dnia
padlo i nie wstalo...
O właśnie, macie pozdrowienia od BOBIEgo ;)
> Tobie to dziala jeszcze wogole? Mi tego samego dnia
> padlo i nie wstalo...
No przestań, w takim młodym wieku i już Ci nie działa
;)
Luc