Google Groups no longer supports new Usenet posts or subscriptions. Historical content remains viewable.
Dismiss

To co? Juz pewne?

2 views
Skip to first unread message

Faraon

unread,
Dec 5, 2002, 6:21:15 PM12/5/02
to
Tu siedzimy? ;) Bo dwa serwery na raz i kilka grup mi sie nie
usmiecha...
Zasadniczo sie dostosuje do grupy, ale polecam grupy ktore sa na
tasku (ta jest ;>)

--
Faraon

Ja jestem pasazerem / wyrywam derme z siedzen
jade z niewielkim pieskiem / na miejscu matki z dzieckiem

Faraon

unread,
Dec 5, 2002, 6:28:54 PM12/5/02
to
Faraon rzekł w te słowa:

(nie wazne co rzeklem, i tak glupoty)

BTW zalapalem sie na jakiegos CDKa? ;)))))

Luc

unread,
Dec 5, 2002, 6:37:21 PM12/5/02
to
"Faraon" <faraon@SPAM_PROTECTION.bocznica.org> wrote...

> (nie wazne co rzeklem, i tak glupoty)
> BTW zalapalem sie na jakiegos CDKa? ;)))))

Niestety już nie, roześle pięć zestawów po 2CD dla:
Robsona, Carbo, Sierusa, Kage'a i akme :)

Taki prezent Gwiazdkowy (nie wiem kiedy będę mieć czas się tym zająć,
ale raczej po 16 grudnia).

Luc

Luc

unread,
Dec 5, 2002, 6:38:38 PM12/5/02
to
"Faraon" <faraon@SPAM_PROTECTION.bocznica.org> wrote...

> Tu siedzimy? ;) Bo dwa serwery na raz i kilka grup mi sie nie
usmiecha...

Chyba tak, 10zł w to zainwestowałem ;)

Luc

Faraon

unread,
Dec 5, 2002, 6:39:44 PM12/5/02
to
Luc rzekł w te słowa:

>> BTW zalapalem sie na jakiegos CDKa? ;)))))
> Niestety już nie, roześle pięć zestawów po 2CD dla:
> Robsona, Carbo, Sierusa, Kage'a i akme :)

Akme nie, nie pokazal sie;)
A zreszta jak Kage dostanie to i ja tez ;>

Luc

unread,
Dec 5, 2002, 6:46:32 PM12/5/02
to
"Faraon"
<faraon@SPAM_PROTECTION.bocznica.org> wrote...

> >> BTW zalapalem sie na jakiegos CDKa? ;)))))
> > Niestety już nie, roześle pięć zestawów po 2CD dla:
> > Robsona, Carbo, Sierusa, Kage'a i akme :)
> Akme nie, nie pokazal sie;)
> A zreszta jak Kage dostanie to i ja tez ;>

:) To ustal z nim jakie filmy chcecie, wysyłam po dwa

Luc

d-_-b

unread,
Dec 5, 2002, 7:03:48 PM12/5/02
to
Faraon <faraon@SPAM_PROTECTION.bocznica.org> wrote in
news:Xns92DC6C3...@153.19.0.141:


>>> BTW zalapalem sie na jakiegos CDKa? ;)))))
>> Niestety już nie, roześle pięć zestawów po 2CD dla:
>> Robsona, Carbo, Sierusa, Kage'a i akme :)
> Akme nie, nie pokazal sie;)

akme kurwa! I jak to sie nie pokazal? Faraonie czas okresowe badania u
okulisty przeprowadzic :P

> A zreszta jak Kage dostanie to i ja tez ;>

No to czego jeczysz? ;) A jak tam idzie sciaganie pornoli z tego
wielkiego serwera?

--
pzdr akme
<np> nic

Faraon

unread,
Dec 5, 2002, 7:07:04 PM12/5/02
to
d-_-b rzekł w te słowa:

>>> Niestety już nie, roześle pięć zestawów po 2CD dla:
>>> Robsona, Carbo, Sierusa, Kage'a i akme :)
>> Akme nie, nie pokazal sie;)
> akme kurwa! I jak to sie nie pokazal? Faraonie czas
> okresowe badania u okulisty przeprowadzic :P

kurwa nowe zdanie zaczynalem od wielkiej litery ;)



>> A zreszta jak Kage dostanie to i ja tez ;>
> No to czego jeczysz? ;)

bo taka mam jeczliwa nature... i nikt mnie nie kocha ;((((

>A jak tam idzie sciaganie pornoli z
> tego wielkiego serwera?

Nie idzie.. Tobie to dziala jeszcze wogole? Mi tego samego dnia
padlo i nie wstalo...

Luc

unread,
Dec 5, 2002, 7:10:41 PM12/5/02
to
"Faraon" <faraon@SPAM_PROTECTION.bocznica.org> wrote...

> bo taka mam jeczliwa nature... i nikt mnie nie kocha ;((((

O właśnie, macie pozdrowienia od BOBIEgo ;)


> Tobie to dziala jeszcze wogole? Mi tego samego dnia
> padlo i nie wstalo...

No przestań, w takim młodym wieku i już Ci nie działa
;)

Luc

0 new messages