Ważne dla mnie!!

1 view
Skip to first unread message

Przemyslaw Dąbrowski

unread,
Aug 26, 2011, 8:02:32 AM8/26/11
to alfa-tar...@googlegroups.com, alfat...@googlegroups.com, Piotr, trojan...@gmail.com, Adrian Myśliński, Aga Marszałek, Agata Skowron, bakhita.k, Ewelina Rzońca, Kamil Dychtoń, Kasia Rojek, Marcin Pyrcz, Mariusz Kilian, Mateusz Łapa, Przemek Kamykowski
Zapraszam Wszystkich w poniedziałek na Tratwę bo będę chciał się pożegnać!! nie wiem kiedy będę w tych okolicach, a na 100% będę w poniedziałek! proszę też o Modlitwę bo może znajdę nową pracę gdzieś w okolicy i będę mógł być częściej niż teraz myślę!! życzę dobrego weekendu!!z<><
nie mam do wszystkich kontaktu a chciałbym się spotakć z Wami więc jak macie do Kogoś kogo znam jakiś kontakt to dajcie znać:D wiem że Pan Bóg wie co dla mnie dobre i wie że już potrzebowałem odpoczynku!! Proszę postarajcie się być:)

Reply all
Reply to author
Forward
0 new messages