Witajcie,
Rok temu byłem obecny podczas spotkania podczas którego rodziła się idea Alfy w Tarnowie. Teraz jednak nie mam już wiele wspólnego z tarnowską alfą więc bardzo proszę, jeśli to możliwe, wypiszcie mnie z tej listy mailingowej.
Z góry wielkie dzięki,
Z modlitwą za całe to dzieło,
Łukasz.