Witajcie :)
Ponieważ już kilka osób miało problem, gdyż nie wie jak napisać wiadomość na listę dyskusyjną (grupę - czy jak to zwał ;P), wiec oto krótka instrukcja.
1. Logujemy się do swojej poczty -> onet,interia,wp,gmail - cokolwiek
2. Zaczynamy pisać nową wiadomość (nowy mail)
3. W adresie (albo pole DO - tam gdzie się maila adresata wpisuje) wpisujemy:
alfat...@googlegroups.com4. Piszemy temat, treść i wysyłamy
5. Wszyscy czlonkowie grupy (osoby zapisane do grupy) otrzymują maila którego napisaliśmy. Dzięki czemu nie musimy wpisywać 20 adresatów lub pisać do każdego z osobna.
W razie jakichkolwiek ogłoszeń czy zawiadomień przeznaczonych dla ogółu alfowego ;) prosze pisać na grupę dyskusyjną :)
--
Pozdrawiam
Michał Pawłowski