Instrukcja obsługi listy dyskusyjnej.

0 views
Skip to first unread message

Michał Pawłowski

unread,
Oct 19, 2010, 8:17:31 AM10/19/10
to alfat...@googlegroups.com
Witajcie :)

Ponieważ już kilka osób miało problem, gdyż nie wie jak napisać wiadomość na listę dyskusyjną (grupę - czy jak to zwał ;P), wiec oto krótka instrukcja.

1. Logujemy się do swojej poczty -> onet,interia,wp,gmail - cokolwiek
2. Zaczynamy pisać nową wiadomość (nowy mail)
3. W adresie (albo pole DO - tam gdzie się maila adresata wpisuje) wpisujemy: alfat...@googlegroups.com
4. Piszemy temat, treść i wysyłamy
5. Wszyscy czlonkowie grupy (osoby zapisane do grupy) otrzymują maila którego napisaliśmy. Dzięki czemu nie musimy wpisywać 20 adresatów lub pisać do każdego z osobna.

W razie jakichkolwiek ogłoszeń czy zawiadomień przeznaczonych dla ogółu alfowego ;) prosze pisać na grupę dyskusyjną :)

--
Pozdrawiam
Michał Pawłowski
Reply all
Reply to author
Forward
0 new messages